onko

kävijöissä työttömiä, jotka olisivat saaneet pankista lainaa?
2376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

naurut sanovat että mee töihin

Äänestä

minä olen saanut lainaa pankista ´vaikka olen nyt työttömänä.vakuudet ja takaukset pitää olla kunnossa.hain asuntolainaa 25000€ koska myin vanhan asunnon pois ja ostin vähän uudemman ja isomman.osakkeita ja muita arvo osuuksia en käyttänyt lainan vakuutena vaan puhdas omarahoitus osuus.kyllä varmasti saat lainaa jos sinulla on näyttää maksukykysi muuten kuin palkka tuloilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstalla kirjoitti:

kävijöissä työttömiä, jotka olisivat saaneet pankista lainaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu