Porno-Tuksu keikalla 13.9.2013

Näistä Tuksun keikoista puuttuu enää vain akti. Sitten ollaan huipulla.
http://vimeo.com/74716396
261272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

Ja vain neljä päivää ennen:

Tanssijana ja laulajankin uraa tehnyt Johanna Tukiainen kertoo Seiskalle lopettavansa eroottissävytteiset tanssikeikkansa.

- Muutamia mokauksia lukuunottamatta niin aloitan nyt uuden linjan esiintyessä. En aio näyttää paljasta pintaa enkä vedä topless-keikkoja. Nuoremmat tytöt saavat hoitaa tanssimisen ja aion itse keskittyä laulamiseen, Johanna kertoi.

- Vedän pientä eroottissävyistä keikkaa ja laulan, niin en ymmärrä, miksi se on skandaali? Ymmärrän kyllä, että olen uskovaisesta perheestä ja hyvin liberaali, enkä pidä uskovaisista, jotka lyövät muita raamatulla päähän. En itsekään tee sitä, Johanna kertoo.

Äänestä

Ja silti piti ottaa poskeen limupullolta ja hinkkaa sitä tekorintojen välissä. Olet todella sairas ja hoidon tarpeessa,koko Suomen pelle ja kusitolppa. Jäät siskosi kanssa historiaan narreina ja pärseaukisina ääliöinä.

Äänestä
  • Iso Matami tykkää riisua ja paljastella. Hän saa siitä jotain pervoa tyydytystä itselleen...

    Äänestä

Tekikö Tuksu tuon kiusatakseen sukuaan, etenkin isäänsä. Siinä oli jotain sellaista, että "katsos isä mitä mä nyt joudun tekemään, kun heitit mut ulos Jollaksesta".

Aika törkeetä ja tuollainen ei kyllä sovellu enää esitykseksi tavalliseen baariin. Tuohan on selvää pornoa.

Äänestä

Siinähän vain vastuuntuntoinen johtajatar pelasti esityksen, kun Petristä ja siitä toisesta nuoremmasta tytöstä ei ollut tanssimaan. Et vain ymmärrä glamouria ja pientä eroottissävytteistä keikkaa.

Äänestä
  • Samaa mieltä; nuoremmat tytöt eivät hoitaneet tanssimista kunnolla, joten tottakai vastuuntuntoinen johtaja näyttää esimerkkiä miltä kristilliseroottinen tanssitaide näyttää hyvällä maulla. Juristini on myös samaa mieltä.

    Äänestä

Jos Tuksu on PORNOO, kannattas sen muuttaa saksaan. Taso on siellä kovaakin kovempi ja vain asiakkaat tulee lyhtyjen tuntumaan katsomaan. Se kuka maksaa tuosta esityksestä on jotekin sekasin. Huono stand UP komediakaan ei ole niin surkeaa.

Tuksu ja glamouria ei mahdu samaan huoneeseen, eikä muutenkaan liity toisiinsa!

Äänestä

Tuossa esityksessä hän harjoitteli jo lukemaan tiilenpäitä ja varmaan tiilenpäät saivat hänet myös itkemään.
Kyllä ihminen voi mennä alas, tosi irvikosta.

Äänestä

Huojuvista homoista ei siihen ole, ei edes tissien nuolentaan.

Tuosta videosta on vaikea alemmaksi vaipua mutta Tunkero tekee senkin.

Äänestä

Eikö Jarna ja Petri The Princess ole enää mukana?

Äänestä

Tuksu-showt ovat täynnä hienovaraisia, eroottisia vihjeitä ja pehmeää provosointia. :) Tuksun topless-setti Villihanhi-ravintolassa 17.-18.8. yöllä:

http://vimeo.com/73199168

Äänestä
  • Onko tuo tyttö se Anna-Sofia? Tyttö oli vastentahtoinen ja yritti kokoajan vältellä lähikontaktia Tuksun kanssa. No kukapa nyt tollasen kerma-sperman lääpittävänä haluaisi ollakaan. Komenteleeko Johanna tuossa tyttöä tekemään jotain sellaista, mistä tämä tyttö ei pidä ja mistä ei ole sovittu? päättelen siitä, että Johanna näyttää suputtelevan kokoajan sen korvaan jotain.

    Yököttävää katseltavaa. Sääliksi käy tuollaista tyttöä, joka Tuksun mukaan on lähtenyt. No itepä on tiennyt, mitä tuleman pitää.

    PS. Kuvitelkaa noita vähiäkin vaatteita tuollaisen sotkun jälkeen? Johannahan ei tunnetusti esiintymisvaatteitansa pese, vaan pukee ne päälle seuraavaan yrjötykseen.

    Äänestä

  • Ihmeelliseen transsiin tuo Tuksu vaipuu noissa esityksissään.
    Hän ei näytä havainnoivan ympäristöään millään tavalla.

    Tuohon tilaan ei pelkällä viinalla päästä. On varmaa, että hän käyttää huumeita keikkaillessaan. Katso silmiä, katso ilmettä, katso liikkumista.

    Äänestä

  • Älkää valittako horot. Kaksinaamaista porukkaa. Haluaa erotiikkaa ja sit valitttaa.
    Vastustakaa sitten kaikkea pornoa, sitä on netti täynnä. On ammattilaista ja amatööriä. Osa isoja julkkuja. Samaa paskaa kaikki.

    Äänestä

Aktia ehkä vaikea saada lisättyä shöyhyn. Miesten vehkeet kun tuppaavat surkastumaan tämän näyn edessä. Tunkkihan itkee vähän väliä netissä munan perään. Eivät miehetkään ihan kaikkeen pysty. Ja tuskin kerma-hiki-lika-kokteil haisee kovin kiihottavalle eli livenä todennäköisesti vielä jäätävämpi vaikutus kuin videolla, josta puuttuu haju-efekti.

Äänestä

Onko tuo emakko tiineenä?

Äänestä
  • Se toki on mahdollista, sillä "läski" hän nyt ei ainakaan ole. :) Tsekkaa asia tästä:

    http://aijaa.com/aKGZAW

    Äänestä

Ollaampa sitä ronkeleita!!!

BigWhite iski jälleen....

Äänestä

Pyyhkiikö kyyneleitä tuossa videolla?? säälin... :(

Äänestä
  • Hikee se pyyhkii. Ottaahan ton läskimäärän liikuttaminen koville, vaikka hidastettuna sen tekeekin, ja istualtaan...

    Äänestä

Tuhnu on aivan kuin sarjakuvasankari B. Virtasen paksu muija.

Äänestä

Karmeeta !!!!!!

Äänestä

Kessiä voisi kyllä hiukan pienentää, muttei toi nyt niin kauheata ole kun ajattelee millasta porukkaa näissä räkälöissä käy.

Äänestä

Mitäs jos tämä kaikki hauskuus ja riemu loppuukin tähän? Ei enää Tuksua?
Ei keikkailua enää, ei satuja Miamista?

Äänestä

Onkohan Markku-isi ja Marja-äiti nähneet nämä pornovideot? Jullen mukaan ne varmasti on "glamuuria eroottissävyistä taidetta", mutta mitähän pikkuveli ja Jasmine ovat mieltä? Häpeisin silmäni päästä heidän sijassaan. Tunkki itse ei osaa hävetä mitään..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mitä vielä puuttuu? kirjoitti:

Näistä Tuksun keikoista puuttuu enää vain akti. Sitten ollaan huipulla.
http://vimeo.com/74716396

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu