Auttaako urpilainen Suomen tuhoamisessa

564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Auttaa.

Äänestä

Juttahan haluaa köyhät kyykkyyn. Se on tiedetty aina.

Äänestä

Nuolen kokoomusta ja täytän määräyksiää

Äänestä

Kyllä auttaa ja tuoamisvimmassaan sekä peräänantamattomuudessaan rahaministerimme tuhoaa myös puolueensa SDP:n. Suomi nousee jutantuhon jälkeen uuteen kukoistukseensa, mutta puolueensa SDP voidaan museoida Tampereelle Leninmuseoon kansalaisten naureskeltavaksi.

Äänestä

Demarit porskuttavat pienpuolueeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Köyhät kyykkyyn kirjoitti:

http://keskustelu.kauppalehti.fi/5/i/keskustelu/thread.jspa?threadID=231620&tstart=0

Lue ja ajattele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu