Siivoilin kaappeja ja sieltä löytyi, uskokaa tai älkee, RAISKAUS!
Ilmielävä raiskaus!
Ilmielävä raiskaus!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Näin kaappis ovet levällään tässä taannoin, ja kyllä ylähyllyllä oli vaan p-settä myyvä homo, jolloin se alahyllyn juttu ei voi olla elävä raiskaus vaan halpa kiinalainen kopio "autocorrect back to earth" - raiskaus ei säily hengissä ylähyllyn myrkyllisen jätteen kanssa.
Olisit menny ite sinne kaappiin ja pistäny kaapinoven kiinni niin olis toikin älyvapaa teksti jääny laittamatta ja meijän ei tartteis hävetä tätä suonenjokipalstaa. Eiks täällä oo mitään asiallista keskustelua? Homot ja horot - riittää jo niistä kirjoittelu.
Avasin vaatekaapin oven ja sieltä löytyi mietaan juha pukeutuneena mun lempihuppariin housut kintuissa ja muna kourassa. Koko vitun kaappi on nyt yltäpäältä spermassa!
Poliisisedät hakee juhan kohta pois, siihen asti pidän kaapin oven auki että paskanhaju haihtuis pois.
OOOOOOOOOOOOOOH KEITTIÖ HUKKUU PASKASTA!
MITÄ TÄMÄ TARKOITTAA?
Minä löysin pakastimesta jäätyneen koiranpaskan, suklaana söin sen
oliko ees hyvää? et mausta huomannu mitää? :)
ei v-ttu mahda mitään, pakko maistella smörgåås bordetista kaikki lajit, joskut mänöö joku homokin siinä sivussa... hyvin seiso kuiteskii, eli ei huolta. Ite tulin jo aikoja ulos kaapista, ja ihan heterona.