Pyydän anteeksi niitä typeryyksiä mitä tein siinulle.
Puolustuksesi sanon että tein ne siksi,että tiesin
sinulla olevan muita suhteita samanaikaisesti .Minulla ei ollut pokkaa kysyä sitä
suoraan sinulta.En halua puolustella typerää käytöstäni.Pyydän
vain anteeksi.Pyytäsin suoraan,jos en olisi luvannut olla
ottamatta sinuun koskaan yhteyttä.Hyvää jatkoa sinulle
ja toivon että annat anteeksi niin molemmilla olisi
helpompaa jatkaa eteenpäin.
Puolustuksesi sanon että tein ne siksi,että tiesin
sinulla olevan muita suhteita samanaikaisesti .Minulla ei ollut pokkaa kysyä sitä
suoraan sinulta.En halua puolustella typerää käytöstäni.Pyydän
vain anteeksi.Pyytäsin suoraan,jos en olisi luvannut olla
ottamatta sinuun koskaan yhteyttä.Hyvää jatkoa sinulle
ja toivon että annat anteeksi niin molemmilla olisi
helpompaa jatkaa eteenpäin.
Vastaukset 22
Vanhimmat
huoh, onneksi tämä ei ole mulle, koska mulla ei ole muita suhteita ja sydämeeni mahtuu vain yksi m kerrallaan.
edelleenkin.
Varmasti hän tyrmää tämänkin anteeksipyynnön,mutta
Yritän kuitenkin ANTEEKSI.
kait anteeksi pyysit muuallakin kuin täällä?
palsta pyynnöt ovat arvottomia.....
siis palsta pyynnöt tekevät arvottomaksi sen jolta anteeksi pyydät....
saamaan anteeksi. Tiedät sen itsekin. Kaikkea ei tarvitse antaa anteeksi. Loukkasit minua todella syvästi. Toivon, että silti voit jatkaa elämääsi normaalisti eteenpäin ja unohdat minut kokonaan. Älä yritä tavoittaa minua mitään kautta. Näin on parempi meille kummallekkin. Tässä olivat minulta viimeiset sanat tälle palstalle. Hyvästi.
En yritä sinua tavoittaa,mutta en pysty jatkamaan kun et anna anteeksi.Tiedät
etten ole sinulta muuta vailla.Peruisin kaiken jos voisin.Sinä
teit myös minulle paljon pahaa.
Toivon sulle edelleenkin kaikkea parasta elämääsi
mitään muuta ku märkiä sahajauhoja?
noin stanan tyhmä.!!!
Se taisi se anteeksiantamaton nainen lähteä palstalta kokonaan pois. Näinköhän tulee enää koskaan takaisin. Epäilen. Toivottavasti hänen sanansa tavoittivat oikean miehen. Vaikuttivat kuitenkin tuntevansa toisensa. Elämä on joskus tällaista. Toivottavasti huomenna parempi päivä, itse kullekkin.
Niin ja anteeksiantamaton on mies tiedoksi sivuhuomauttajalle.
Ketähän mahdat tarkoittaa tällä anteeksiantamattomalla naisella?
Et toivo, kun et anna anteeksi.Hyvästi ,minulla ei ole
mitään sanottavaa sinulle.Mene vaan itse.
tomat pyytelee anteeksi...
Älä noin sano, ja olen jo mennytkin eteenpäin. Kihlattuni muuten ehdotti että kutsuisimme sinutkin häihimme, jotka pidetään Toukokuussa 2014
Kivat sulle,mutta kannattaako
ihmistä jolle et osaa antaa anteeksi pyytää sinun tärkeimpään päivään.Vastaan ei kannata.Onnea teille:))
Omat hairahduksesi ja nyt mun syyksikö nekin pistät . Vai tiesit ethän sellaista voinnut tietää kun ei ollut taidat itse olla sairalloisen mustasukkainen.
On ihan älytöntä pyytää anteeksi täällä ja vedota siihen että ei oikeasti voi tehdä koska on luvannut itselleen ettei pidä yhteyttä.
Pelkäätkö jotain kun et uskalla oikeasti pyytää anteeksi ja sopia asioita kuntoon? Onko tuossa mitään järkeä mitä nyt teet?
miksi pyydät anteeksi jos toinen piti sun lisäksi muita? olkaa erossa toisistanne, tuosta ei hyvää seuraa, vain murhetta ja surua
Aika turhaan sitten täälläkään yrität sähköttää.Varmaan pitää NYT vain elää omien valintojesi kanssa.
onko mikään turhaa, olen ainakin itse kovasti yrittänyt sähköttää, mutten varmaan osaa.
Huoh, ihmisellä on kyky kommunikoida, puhua ja tehdä kauniita tekoja.
niin saa varmasti perille sen mitä haluat sähköllä viestittää......