Sekstaus teltassa - miten muut eivät huomaisi?

Osaisitteko auttaa

Olisiko kenelläkään vinkkiä, niten teltassa voisi hjarrastaa seksiä niin, etteivät muut huomaisi? Mm. nesteitähän siinä valuu ja omat spekuni lentävät joskus teltan lattialle. Meillä on sopu-teltta ja usein kolme henkeä, joten ahdasta on ja seitsemän vuotta vanha teltta alkaa vähän haistakin. Minulta pääsee tullessa tiedostamattomasti myös varsin kova huuto ja sen jälkeen piereskelen, mistä seuraa lisää ääntä ja hajua.

10

774

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Auttava neuvo

      Mene muualle tältä palstalta.

    • joopa joo

      Pystytä telttasi johonkin autiomaahan, autiopäitä ei tarvita ihmistenilmoilla.

    • Osaisitteko auttaa

      Nimim "Joopa joo," itse en kaipaa sinua tukkimaan teitä. Eli vittuun sit tukkimasta liikennettä ku seuraavan kerran tuun. 45-metrinen moduulirekka, sun lasikuituhökkelistä jää jäljelle ku tiskiharja

      • 3+15

        25-metrinen, poju, 25-metrinen ja 45-tonninen, lokakuun alusta 76-tonninen. Tuosta aloituskysymyksestä päätellen ongelma ei liity telttailuun, vaan kysyjän seksuaalisuuteen. Niille asioille on oma palstansa. Turvallista matkaa.


      • Joopa joo

        Nimim "Osaisitteko auttaa"

        Päätä nyt kumpaa ajat. Saviruukkua vai 45 metristä super moduulirekkaa, joita ajellaan suomenteillä ehkä sadanvuoden päästä. Saviruukkua ajaa kaltaisesi rahtimiehet juuri teltassa, usein myös kurakelillä. Ole kuitenkin tarkkana kun peruutat talliin, ettei lyö saranaa mutkalle juuri oven kohdalla. Pidä valmiiksi kiinni vaihdekepistä, jos kuitenkin tonki taittuu oviaukolla. Saat otettua nopeesti vähän eteen, oikaista aisan ja yritettyä heti uudelleen. Varmista aina, että olet menossa oikeaan talliin. Väärään talliin, luvatta ajaminen on rangaistava teko. Oletko päässyt koskaan ajamaan oikein vanhaan ja pimeeseen tunneliin? Keskellä kirkasta päivää ei tahdo nähdä yhtään, ennen kun silmät tottuu ja lakkaa vuotamasta.


      • Osaisitteko auttaa
        Joopa joo kirjoitti:

        Nimim "Osaisitteko auttaa"

        Päätä nyt kumpaa ajat. Saviruukkua vai 45 metristä super moduulirekkaa, joita ajellaan suomenteillä ehkä sadanvuoden päästä. Saviruukkua ajaa kaltaisesi rahtimiehet juuri teltassa, usein myös kurakelillä. Ole kuitenkin tarkkana kun peruutat talliin, ettei lyö saranaa mutkalle juuri oven kohdalla. Pidä valmiiksi kiinni vaihdekepistä, jos kuitenkin tonki taittuu oviaukolla. Saat otettua nopeesti vähän eteen, oikaista aisan ja yritettyä heti uudelleen. Varmista aina, että olet menossa oikeaan talliin. Väärään talliin, luvatta ajaminen on rangaistava teko. Oletko päässyt koskaan ajamaan oikein vanhaan ja pimeeseen tunneliin? Keskellä kirkasta päivää ei tahdo nähdä yhtään, ennen kun silmät tottuu ja lakkaa vuotamasta.

        Nimim joopa joo, no joopa joo. Mä ajan kaikkea, mikä liikkuu, etenkin jos silmät vuotaa. Vaihdekeppiä en käytä ku vedän koko ajan kaasu pohjassa.

        Ja 3 15, opettele yhdyssanat. Kato mä en jaksa ees lukea ekaa lausetta pidemmälle ton sun surkeuden takia


    • sekstaus kunniaan

      Kaipa nyt telttaillessakin tulee "se" mieleen pariskunnille.
      Tarpeeksi tilava teltta auttaa,jottei seiniä myöden tarvi nujuta.
      ja voihan sitä ulinaa ja hulinaa kai nyt vähän säätää .....

      Itse olen kyllä nähnyt telttojen tutinaa leirialueilla ja se lähinnä hymyilyttää.
      Normaaliahan se on,että sitä harrastetaan.
      Muutenhan meitä kirjoittajiakaan ei olisi.

      Annetaan toisten napsauttaa jos siltä tuntuu ja käännetään päät hienotunteisesti toiseen suuntaan.

      Harrastaa sitä nekin,joilla on tonneja alla-ja takana.....

    • mitsiehaastat

      Rakkaat juntit. Sekstata tarkoittaa, jos yrität stadin slangia bamlata, suutelemista. Ns. hesanjuntit eli stadiin eksyneet pöndet ovat ymmärtäneet sen väärin. Ja nyt tätä käyttää väärin koko suomen juntisto.

      Riipppuu tavoitteestasi. Haluatko puhua stadin slangia? Vai mongertaa ns. hesajunttien kieltä?

      • savon-sulttaani

        Niin, kaverihan on melko huonossa jamassa, jos on kyse tuosta ensiksi mainitusta: huutaa ja haisee heti kun vähän suuta saa.


    • KaravaaniRiesat

      Vittuun karavaaranit teiltä! Olette rasitteita mitkä pitää poistaa häiritsemästä normaaleita mökkiläisiä menossa mökeille jotka sentään auttavat mökkikuntia pysymään verotuloilla pystyssä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      255
      17806
    2. Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa

      Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?
      Ikävä
      46
      2054
    3. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      192
      1507
    4. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      135
      1416
    5. Varmaan koet, ettet ole tehnyt mitään väärää

      Mutta olet sinä tehnyt.
      Ikävä
      28
      1209
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      968
    7. Huomioon ottaminen

      Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin
      Ikävä
      30
      922
    8. Sinkkusiskoni pliis kertokaa

      Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex
      Sinkut
      81
      794
    9. Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit

      Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t
      Ikävä
      82
      756
    10. Voitko väittää

      Ettet flirttaillut tai ainakin yrittänyt osoittaa kiinnostusta?
      Ikävä
      75
      678
    Aihe