Viikon juttu?
ahdistaako sua ens
????
25647
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Eipä oo mitään juttuja
Ei ahdista, ja kuuluuko se edes sulle?
Kuuluu, koska en halua olla ahdistusta lisäämässä ainakaan.
Hyvä, älä sitten sekaannu tähän!
Mietiyttää vaan että miten taas jaksaa tätä arkea kun ahdistaa koko elämä :(
:D
https://www.youtube.com/watch?v=3_bG1qHWUrE
Ei ahdista. Näen sinut mies pitkästä aikaa erittäin mielelläni. Jos joku ahdistaa niin se että muita ympärillä enkä saa tilaisuutta olla edes hetken kahdestaan kanssasi.
joo,tuota väkeä tuntuu olevan "tapaamispaikassa" aina,,todella harvoin osumme kahdestaan paikalle. mut ehkä alkavalla viikolla natsaa..sit saisit kyllä yllättää minut..
Minäkin toivoisin näkeväni sinusta edes vilauksen huoMenna. Juttuhetkistä en tiedä vielä, kun en koe olevani valmis, mutta voi olla että pian on pakko olla enemmänkin tekemisissä kanssasi tai sitten ei. Riippu vähän miten asiat menee sitten.
Kyllä sä tiedät että mä olen sellainen välitön tyyppi ja minua ei tartte ressaa. Lunkisti vaan.
Niin olet kyllä. Olen vaan itse sellainen ressaaja.
ihan rennosti vaan. Kaikki menee ihan hyvin.
Entä jos ei menekään? No...Eiköhän tämä tästä jotenkin mene. Ei meille käy sen huonommin kuin muillekaan.
No menee tietenkin hyvin, ainakin jos se on minusta kiinni..
Ahdistaa joo...Tätä yleisjuttuahan tämä on, että yhtään ei tiedä, miten tässä käy. Löysässä hirressä siis ollaan. On varasuunnitelmia, onneksi.
ahistaa jos en näe sinua huomenna !!!!!!
Ei ens viikko, mut sitä seuraava.
Nii muakin ;)
Hieno homma.
Millainen jännittävä juttu Paniikilla on tiedossa ens viikolle?
mua ei ahista mikään paitsi tiukka .illu
ei ahistaa se juttu, eikä N:n näkemistä. ootan sitä.
ei....
minua ei ahdista mites muualla alkaako jo tuntuun
Eipä ahdista.