MATILLE :

Kyllähän sitä on helppo luvata ihmisille vaikka mitä, mutta se on ihan eri asia pitää sitten ne lupaukset
4275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä Matti peittoaa itsetyytyväisen Lipposen mikä päivä tahansa. Sossuja pelottaa nyt kun Keskustalla on upea mies pääministerinä.

Äänestä
  • Mitä upeaa Matissa on???!!!

    Äänestä

  • Meillä on fiksu pääministeri kun vertaa entiseen.ero on kuin yö ja päivä. Onneksi meillä matti ja tulevaisuus...hyvältä.

    Äänestä

  • tahdikuutta on päämisterill... kirjoitti:

    Meillä on fiksu pääministeri kun vertaa entiseen.ero on kuin yö ja päivä. Onneksi meillä matti ja tulevaisuus...hyvältä.

    paras pääministeri nykyinen on.presidenttinä hän ohittaisi nykyisen kevyesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matti vois miettiä tätä lau... kirjoitti:

Kyllähän sitä on helppo luvata ihmisille vaikka mitä, mutta se on ihan eri asia pitää sitten ne lupaukset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu