Jo ajatus siitä että olet olemassa. Ei ehkä ikinä kohdata mutta silti. Mieltä lämmittää se että on sellaisia kuin sinä. Saat hyvälle tuulelle, tai sait.
Jotkut tekevät maailmasta paremman paikan pelkällä olemassaolollaan. Olet yksi heistä.
Jotkut tekevät maailmasta paremman paikan pelkällä olemassaolollaan. Olet yksi heistä.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Oi naiseni tai olit hetken kevyt ...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=R7RighBaE9o
Samoin kun muistelen sinua aina hymyilyttää olet suloinen.
tapaamisemme, ei olla nähty aikoihin ... juttelumme jäi "kesken" ... viimes.
Ei nähdä, mut yhteys on. Tuot hyvää mieltä tänne. Teet minut onnelliseksi, yhteydenpitokin on paljon :)
voidaan jatkaa näinkin. Sun vuorosi soittaa tai voithan meilata "tuuleen" :]
:D sori..
Hän on siis aivan state of the art. Mutta mutta, tuskinpa täällä kuitenkaan. Kiitos kun sain niin kuitenkin kuvitella:)
Onhan täällä paljon porukkaa -eihän sitä tiedä ketä kaikkia täällä käy lukemassa tai kirjoittelemassakin ;)
Jos ei ole toivoa, mitä meillä on?
Ainahan juttelumme on jäänyt kesken ja liian vähäiseksi, tiedät kyllä syyn miksi en voi luoksesi tulla enkä kanssasi olla.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bxfm9gSn37w
Niin..miksi?
Näin minäkin ajattelen hänestä.
Ihanasti kirjoitat!
Kauniisti ajateltu! Nää sanat voisin minäkin lausua hänelle, vaikkei vielä kovin hyvin tunneta.
Minä taas tiedän jo että olet olemassa. Aiemmin vain kuvittelin sinut, mutta nyt tiedän... olen nähnyt sinut.
Odotan, että näemme uudelleen.
No onpa kiwa kuulla. Jos ma ajattelen sua, kyynelistä kasvaa koski poskille.
Haluan rakastaa kaikkea sinussa. Vaan mahdotonta se onko vaan.
Seuraavassa elämässä, honey. Vasta seuraavassa elämässä se on mahdollista - toivottavasti.
Ap: Sinulla on taito hyppysissä. Vaikutat fiksulta ja hienolta ihmiseltä. Toivon todella, että saat sen kenestä kirjoitat. Kauniita ajatuksia, kiitos niistä :)
Kaunis kirjoitus. Toivottavasti kohtaat omasi.
Mannekiinin kanssa voi kokea sen.
Niin se mies aina hymyili, ehkä olin välillä hieman höpsö. Välillä se ei tiennyt miten päin olla; tiesi, että en tullut jäädäkseni. Hyvästejäkään en ehtinyt sanoa :( Välillä olen varma, että kiitän viestillä kauniista sanoistaan, mutta miksei rohkeus riitä?
Niin Sinäkin....
Kiitos sanoistasi.
Jäin oikeastaan niitä nyt jälkikäteen miettimäään tarkemmin.
"..Saat hyvälle tuulelle, tai sait."
Tämä palaute sinulle itsellesi.