poikakaverini menee esinahan poistoon ja siksi kysynkin että onnistuuko mun enää vetää siltä spermat käsin koska pidän siitä. Tykkään katsoa kun siltä lentää.
mitä teen........
minna
71994
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä se lentää.
Mää en mistään hinnasta antas leikata esinahkaani pois. Se on tosi mukava runkatessa ja lumpsuu se kivasti vitussakin antaen naisille lisänautintoa. En voi muuta kun todeta että on sulla tosi tyhmä jätkäkaveri, vie sulta ja itseltäs monet nautinnot. Säälin sua, en niinkään jätkäkaverias, minkä tyhmälle voi!
Niin. On se nyt jumalauta että joka vitun kerta kun tulee puhetta ympärileikkauksesta niin johan sankoin joukoin ääliöt huutaa täällä mielipiteitään ja tuomitsee.
Melkein vitun jokaisella Suomessa on leikattu nahka terveyssyistä. Kuten minulla. En ole juutalainen.
Koskaan en ole sitä kaivannut. Kaikki sujuu enemmän kuin hyvin ilmankin.
Sehän on toki eri asia tekeekö sen sitten muuten vaan. Mun mielestä tarpeeton itsensä silpominen ei ole juuri koskaan järkevää. Mutta kukin tyylillään, ei se mulle kuulu mitä itse kukin haluaa ruumiilleen tehdä.
Exälläni oli ylimääräiset nahat leikattu pois ja tykkäsin kovasti!!! Ja onhan se paljon hygieenisempääkin kun ei ole nahkaa minkä alle kaiken maailman mähmät kerääntyvät.
no ei sulla ole hätä päivii .jos jätkäs ympärileikataan niin voin sanoo et sen kesto taitaa parantuu ja mitä käsi leikiin tulee niin varmaan lentää se ei muutu mihinkään . ps älä tuijota liian läheltä ettet saa simmuun.
kokemusta on olen ite ympäri leikattu
oletko myös yhdys sanojen kunkku?
Voitelet vain kalun liukkaaksi esim. ruokaöljyllä ja pian jo lentää kaverilta mällit taivaalle.
Ja paljaan terskan hyväily vasta taivaalliselta tuntuukin.
Minulla on esinahka tallella, mutta vaimoni vetää esinahan terskan taakse ja runkkaa ihanasti liukkaaksi voideltua kaluani kaksi käsin; ja kun sanon, että "kohta tulee" niin hän ottaa terskani suuhunsa ja nielee koko lastini...