Katsotko pelin?

USA-Suomi matsin kello 02.00? Nyt niitä Kiprusoffin huipputorjuntoja tarvitaan. Jenkit tulee kovaa päälle alusta loppuun.
Ite aion katsoa, ei voi jättää väliin!
6538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

katson sen.

Äänestä
  • hei
    Sehän tulee aamulla 07.00 Tv4 uusintana.

    Äänestä

...katso.

Äänestä
  • noh, siinähän se jo tuliki... toivon vaan ettei olis tuomari kanadasta...

    Äänestä

..katson matsin ja pidän myös huolen siitä, et muukin talon väki on tuohon aikaan hereillä :P

Äänestä
  • Jos peli on tasainen.Tuomarit vetää 100% varmuudella USA:n loppuotteluun.Sama tahti jatkuu Kanada pelissä .Olisivat voineet jättää Euroopan maat kokonaan pois ja olisivat leikkineet kahdestaan USA-KANADA.Säännötkin on määrätty kyseisten maitten toimesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


GHG kirjoitti:

USA-Suomi matsin kello 02.00? Nyt niitä Kiprusoffin huipputorjuntoja tarvitaan. Jenkit tulee kovaa päälle alusta loppuun.
Ite aion katsoa, ei voi jättää väliin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu