ja lähinnä "anti-persuja",juuret taitaa näilläkin "stadilaisilla" tosin olla savossa.
Kovasti vaan tuntuu näillä stadilaisilla olevan aikaa roikkua täällä aamusta iltaan,eiköhän se kerro mistä porukasta on kyse.
Kovasti vaan tuntuu näillä stadilaisilla olevan aikaa roikkua täällä aamusta iltaan,eiköhän se kerro mistä porukasta on kyse.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Homo-pojkarna heiluu saitilla.Ei heitä tosin ole montaa,sillä jo yksikin häiriintynyt saa paljon aikaan päivän aikana.
Persujen väärän paikan heterot naamareineen näköjään vierastavat stadia kun täällä ei ole lampaita.
Onpa taas avaajalla ongelma! Mikähän siinä on, että nämä kirjoitukset kuitenkin kiinnostavat niin paljon, että on ihan pakko kommentoida? Persulogiikan mukaan pitää siis varoittaa säännöllisesti itseään tyhmempiä lukijoita siitä, kuinka turhia persukriittiset kommentit ovat.
"persupasket paskee paskee perus..".Siinä loisto näyte sekopäisen ei-persun sanomasta,eli täysin asiatonta saman potaskan toistoa.
Mutta tuollaisia ovat palstan ei-persut,sekopäitä ja varmaan stadista.