huoltoja....

olisko kellään tietoo vm.1996 523i:n huolto-ohjelmasta,monenko tuhannen välein pitäs tehdä ja mitä mitä mahtaa maksaa lohkolämppärin asennuttaminen,ja jakohihnan vaihto?
2467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Autossasi on jakoketju ja se kestää sen 3-400000tkm.

Äänestä

siinä mittariston alareunassa on sellasia vihreitä ,keltasia ja punasia "valoja" niitä seuraamalla tietää auton viedä huoltoon. pistä osottees niin laitan tuleen huoltolistan. 115000 km:ssä oli isompi huolto jarrunesteet,pakkasnesteet,raitisilmasuodattimet ym,ym oli muistaakseni n:650 e

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eka bemari kirjoitti:

olisko kellään tietoo vm.1996 523i:n huolto-ohjelmasta,monenko tuhannen välein pitäs tehdä ja mitä mitä mahtaa maksaa lohkolämppärin asennuttaminen,ja jakohihnan vaihto?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu