Löytyykö AS videoita jostain muualta kuin itse alastonsuomesta. Ei kiinnosta maksaa vippiä, mutta kiinnostaisi nähdä millaisia nuo amatöörivideot ovat.
Alastonsuomi videot
kjhgf
8
18129
Vastaukset
- ei köyhille
No, jos olet köyhä, niin sitten et näekään mitään. Hanki parempi duuni, niin on massia katsella videoita.
- Vedä ökyköyhä tumppu
Kuka tollo maksaa jostain As-videoista?
- vain tolloimmat
Vedä ökyköyhä tumppu kirjoitti:
Kuka tollo maksaa jostain As-videoista?
Kuka tollo kattelee As-videoita?
- Ennpidämsiitä
Vedä ökyköyhä tumppu kirjoitti:
Kuka tollo maksaa jostain As-videoista?
Etenkin jos itse tuotat sisältöä ja joku kerää rahat.
- löysin
Kino24.co on jotain
- Ohutkulli
Mahtava kulli jäbällä!
- Woppaaa
Ohutkulli kirjoitti:
Mahtava kulli jäbällä!
Niin on :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1702620- 1612422
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182047Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552013Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."21702"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591414Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1961313Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2171078Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää811068Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3491002