En kestä enää.. Kohta en oo reiluun vuoteen saanut minkäänlaista nautintoa..(ero kuuden vuoden avoliitosta) en kunnon rajua seksiä,en mitään läheisyyttä,en kiihotusta.. en sinne päinkään =/ No on sentään siis omat kädet ja dildo mutta ei se ole sama kuin toinen ihminen.. En jaksa enää, mun pillu huutaa k... ja tahtoo että sitä nuollaan!! En kohta enää muista miltä seksi edes tuntuu.. Alkaa pelottaa jo lähestyä toista ja ihan vierasta uutta miestä kun aikaa kulunut. Vaikka oonkin ihan kokenut tyttönen mutta en tahdo ihan ketä tahansa ja entisessä suhteessa seksi oli mahtavaa loppuun asti,ehkä kynnys siksi onkin niin suuri.. tiedän pitäisi unohtaa menneet.. Nyt kun järisyttävää seksiä saisi niin helpottais kaikki.. ehkä menneet unohtuis ja alkais uusi aika.. ;) kun pääsis tästä puutteen tunteesta.. ei jaksa vaan itsekseen ja yksin leikkiä..
Vastaukset 3
- nbngfsv
Jokainen nainen saa halutessaan seksiä 24/7. Ei kun baanalle, tai ilmoitus nettiin.
- ibee
Koin saman tilanteen aikoinaan,siitä vaan mentävä yli ei ali ;)
- Pihtarit
tyttö yksin
Etpä todellakaan ole ainoa joka tästä puutteesta maassamme kärsii. Tämä yhteiskunta ruokkii vielä tätä tarvetta jokapuolelta tulvii seksiä ja se lisää vain meidän tätä tarvetta itse olen vahingon iloinen siitä, että naisetkin ovat ilman koska, minulle ainakaan ei mistään järjestyny mitään nuorena miehenä. Nyt vanhempana sanon vain, että pihistelkää ny vain hautaan asti kun sitä olette ikänne tehneet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3011243Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma301017- 64847
- 68824
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html413650- 46607
- 38572
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M77564Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen64553Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl447551