Hänelle jälleen

23405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat
  • Hähähhäää ;D))) Kaamasen tiellä :O

    Äänestä

kauniin laulun kera?

Äänestä
  • Miehelle..

    Äänestä

  • Joo niin on :D)))
    ;)

    Äänestä

Tätä en itkemättä voi kuunnella... edesmenneen isäni muistolle.

Äänestä
  • ... tuo aloituksen ensimmäinen laulu siis aina itkettää minua...

    Äänestä

hänelle ja minulle, kitti vaan

Äänestä

Kauniita ovat. Onnellin hän jolle niitä tarkoitit. Osaat kyllä olla hellyytävä, kenelle sitä vain tahdot olla. Pidä itsestäsi huolta , näkyillään..

Äänestä

Käyn kahvilla.

Äänestä

´

Äänestä
  • minä odotan kulman takana sinua..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietin sinua kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=KIH0p67uR_M

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu