Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Skukun rivit kusivat Monacoon..

Tuliko yhtään osumaa, kun "varma" Monaco tyri tasurin. Ois kannattanut laittaa Skukunkin Monacon tilalle Rosenborg, niin olisi jättipotti ollut tosiasia.
152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valinnat
Pankki Päivämäärä Ottelut Tulokset: Veto Kertoimet Status
29.09.2013 23:30 Internacional RS - Cruzeiro MG (1X2)
2 2.50 Keskeneräinen
29.09.2013 23:30 Atlético PR - Vitoria BA (1X2)
2 6.15 Keskeneräinen
29.09.2013 23:30 Atletico Belo Horizonte MG - Santos SP (1X2)
2 4.70 Keskeneräinen
Vedot
Systeemi Yhteiskerroin # Vedot EUR
Vetosi EUR
vedot yhteensä EUR
Voitot yhteensä*
Tuplat 18.68
Yhdistelmä 72.26

Äänestä

Kommentoi aloitusta


plussa-päivä kirjoitti:

Tuliko yhtään osumaa, kun "varma" Monaco tyri tasurin. Ois kannattanut laittaa Skukunkin Monacon tilalle Rosenborg, niin olisi jättipotti ollut tosiasia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu