Hoitaminen

Täällä on monen monta kusessa olevaa kansalaista näiden firmojen takia, ongelmia ei tule, kun maksaa vippinsä/limiittinsä ajallaan takaisin
3168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nerokasta!

Kiitti tästä tiedosta!

Äänestä

Ei kukaan ole kusessa näiden firmojen takia, ite on idiootit vippinsä ottanut.

Hauskahan täälä on lukea näiden ongelmista kun pena meni ja otti kaikki vipit ja ei ole varaa maksaa takaisin ja nyt pena miettii jos tappaisi itsensä kun on niin idiootti. Hahaha

Äänestä

ongelmia tulisi vaikka 2000 nesta tarvitsisi maksaa takaisin vain 1900 eur.
täällä kirjoiteltaisiin silti persukset taakksepäin töröllään vinkkejä pyytelemässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


deep2 kirjoitti:

Täällä on monen monta kusessa olevaa kansalaista näiden firmojen takia, ongelmia ei tule, kun maksaa vippinsä/limiittinsä ajallaan takaisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu