mitä te kaksi olette tehneet. Sä olet jo tunkeutunut liian syvälle mun yksityisyyteen ja se riittää laittamaan pisteen tälle. En ole niin tyhmä kun luulet. Kuvottaa. Kiitos tästä.
Ei mua oikeastaan edes kiinnosta
....................
23272
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
kiinnostaa! Miksi tänne tuo piti nakata jos ei ole päällimmäisenä ajatuksissa?
Älä tule kertomaan mitä mun täyyy tai saan tehdä. Vaikutat idiootilta, tämä oli pahalla. Mikä tarve ihmisellä on tunkeutua toisen elämään? Vielä niin kierolla tavalla? Ja sitten pyrkiä satuttamaan mahdollisimman paljon? Syö paskaasi. En tarvitse sun neuvoja mihinkään.
Ei ole tarvetta tunkeutua toisten elämään. Keskityn vain omaan ikävöintiini. Mutta siinä voi olla kyse molemminpuolin epärehellisyydestä. Kenenkään ei tarvitse olla ilkeä ja paha, mutta tässä maailnassa pahuuteen vastataan pahalla.
Lähes 8 tunnin hyvät unet takana. Tulikin eilen laitettua tänne paljon musiikkia :). Tänään en avaa ollenkaan isoa konetta, niin en jumitu koneelle. Näppäily puhelimella sen verran työlästä, että pelkoa nettiin jäämisestä ei ole. :)
Painu vittuun. Mikä jumala sä kuvittelet olevasi? Luuletko että yhden huoran kaataminen tekee susta jotenkin haluttavan? Katso itseäsi ja hajoa siihen. Anna mun olla jo rauhassa. Kiitos.
Liityn nainen sinun kerhoosi. Jotenkin miehet luulevat itsestään liikoja joten on pakko pyyhkästä vähän takaisin.
Kyllä mä tätä epäilin jo silloin kesällä. Kysyinkin suoraan, mutta silloin kiellettiin kaikki. Oliko tämä sinusta se oikea rangaistus? Oikein mitoitettu? Olet oksettava. Ei ihme ettet saa parempaa. En mä sun takia hajoa, et ole sen arvoinen.
Kuuluisi katkeruus-palstalle :)
En tarvitse tukea. Tarvitsen jonkun jota lyödä.
salille hakkaamaan nyrkkeilysäkkiä. Niin et itsekään saa ruhjeita rystysiisi. :)
iso kivi ja anna paukkua. Mojauta kunnolla vielä päälläkin siihen.
Tunge se hymy perseeseen.
Olen liian hyvä siihen. Muutakin tekemistä kun väittää tampioille. Tapa itsesi.
http://keskustelu.suomi24.fi/debate/4731
Olet suorastaan hulvaton! Tajuatko itsekään kuinka säälittävää toi sun touhu on? Miksi sitäpaitsi edes olet siinä? Kaipaat jotain J:tä arvatekin? Anna mennä, saat tehdä sen rauhassa.
Mua kiinnostaa ainakin. Totisesti.
Tee ootte hulvatonta sakkia
Kenenhän kanssa sinäkin täällä oikein "keskustelet"... Etkö tajua, että vaikutat lievästi sanottuna hullulta?
mutta olen huomannut saman joistain ketjuista. :]
hullua hurskaampi ;)
Ei kiinnosta ei, mutta täällä roikut.
roikut?
Toivottavasti mulle ei noissa ollut mitään. Oon ollut koneella ehkä 10 minsaa vasta ja poistun kohta.