Sä olet kaunis, nuori ja sulla on elämä edessä! Jää sinne stokikseen, muuta elämäsi. Siellä susta välitetään, ja saat kokonaan uuden alun elämällesi. Opiskele, mene töihin, perusta perhe ja saa lapsia. Johannan remmissä se ei onnistu, sä tapat itsesi jos muutat takaisin Hkiin.
Mä olen sun ystäväsi, nyt vaan on pakko kirjottaa sulle tätä kautta, ettei Jossu saa tietää et kuka mä olen.
Sulla on nyt hyvä alku uudelle elämälle, ja rakastava perhe ympärillä. Avaa silmäs ja näe säkin totuus!
Pus
Mä olen sun ystäväsi, nyt vaan on pakko kirjottaa sulle tätä kautta, ettei Jossu saa tietää et kuka mä olen.
Sulla on nyt hyvä alku uudelle elämälle, ja rakastava perhe ympärillä. Avaa silmäs ja näe säkin totuus!
Pus
Vastaukset 9
Vanhimmat
Täältäkin Julialle tsempit.
Näin Tuksu 3.10. illansuussa, kun oli lukenut isän haastattelun Hymystä:
”Soittakaa mulle, apua!!!!! Varsinkin Julia Tukiainen soita tänään!!!!!
En kestä enää, tulehdun kohta kyyneeliini!!!!!”
Eikö ystävillä ole puhelimia, sähköposteja? Myös faceen voi laittaa privaviestejä, joten älä aloittaja jauha sontaa.
Kyllä Jullen elämä on takana, jos sellaista on ollutkaan.
Kuka perustaa perheen vajaaälyisen holistin kanssa?
Julle on juonut aivonsa jos niitä ollut. Hukkunut glamouriin. Ei tule kunnon ihmistä, on 12 v tasolla pinkkeine penaaleineen. Hyvä että saivat eroon Skunkista.
Jasmine Tukiaisen sydäntäsärkevä viesti Julia-sisarelleen FB:ssä
Iltasanomat 17.12.2013:
”Jasmine Tukiainen menetti sisarensa Julia Tukiaisen, joka löydettiin eilen kotoaan kuolleena.
Jasmine Tukiainen kirjoittaa Facebookissa riipaisevan viestin 30-vuotiaana menehtyneelle sisarelleen Julia Tukiaiselle.
"Enkelit saavat huolehtia sinusta nyt, ei enää tuskaa, ei pimeyttä. Sanotaan, että jos ihmisellä on sisar, hänellä on aina ystävä. Sinä olit parhain ystäväni ja rakastan sinua enemmän kuin sanat voivat kertoa. Minulla ei ole sanoja sanottavaksi. Jos voisin, vaihtaisin paikkaa kanssasi."
Hän tekisi mitä vaan, jos pääsisi vielä halaamaan sisartaan ja sanomaan,
että rakastaa tätä.
"Sinä olit 25 vuoden ajan tukipilarini, olit aina luonani. Haluaisin vain olla luonasi."
Linkki kuva: http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288633446615.html
Mitä hittoa sä näitä kaks kuukautta vanhoja linkkejä tänne liität??
Nää on ollu luettavissa jo pitkään vaikka missä alotuksissa.
ooks vähän pimee?
Laita uutta asiaa, jos kerran laitat !!!!
Avaajan viesti oli täysin oikea!
Avaaja kertoi ratkaisun Julian hyvään tulevaisuuteen.
Mutta Julia palasi, ja Tuksu vei hänet takaisin huurumaailmaan.
Sitten Julia jo kuolikin pois.
Nyt hän on kylmän maan sisällä.
ei ketään kiinnosta Julle enään, koskaan kiinnostanutkaan.....