Rengashuolto

On kuopion seudulla lapsen kengissä, ainakin raskaan kaluston puolella.
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suosittelen näitä: Euromaster kolmisopessa tai rengas vartti siilissä.

Äänestä

Kiitos tiijosta. Just attelin raktoriin laittoo kitkarenkaat. Lähenkin helsinkkiin ajelemmaan sillä vehkellä, kunhan ekaks veispuukkiin laitan jutun että antaavat rahoja tuntemattomat siitä paitsi ulosottomies joka kuittailoo tiliä pyytämättä.
Onneks on meitä viisaita uamurapuloissaan olemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


big a.... kirjoitti:

On kuopion seudulla lapsen kengissä, ainakin raskaan kaluston puolella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu