sehän on ainoa puolue jolla virallisesti on rotutieteilijä ja rasisti oppi-isänä,eli A.O.Freudenthal.
Miten saada natsismi pois RKP:stä
natsihan se
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei tarvitse saada mitenkään, se on saatu jo. Kaikki natsit on imuroitu Timo Soinin johdolla persuihin.
RKP:set eivät liity persuihin,persuthan on heidän mielestään se pahin vastustaja.
RKP = rasistinen kansanpuolue.
Olet psykoosissa.
Eivät RKP:läiset persuihin ikinä liitykkään, mutta varmaan sieltäkin on saatu kaavittua natsiaines Timo Soinin johdolla persuihin?
Kovasti ovat persulit kiinnostuneita RKP:stä.
Hitlerin palvonta taas kuuluu kuin luonnostaan persuille. Kukaan ei sitä enää edes kunnolla ihmettele, on jatkunut suorastaan kiimaisena jo niin kauan.
Järkyttävää huomata tää suomalaisten itseinho. Näistäkin kommenteista sen huomaa. Oon muuten huomannut, että me, jotka sitä ruotsia oikeesti osaamme, osaamme myös Suomen kielipolitiikkaa helpommin vastustaa. On nimittäin todella helppoa silloin nähdä RKP:n propagandan läpi. Suomalaiset on aikamoisen rasismin kohteena vielä nykypäivänäkin, ja ihmettelen suuresti näitä, jotka sen aivan tuosta vaan hyväksyvät - ja syyttelevät suomenkielisinä suomalaisina vain "persuja" ja PUOLUSTELEVAT RKP:tä, joka ajaa maailman epäoikeudenmukaisinta kielipolitiikkaa, sinisilmäisten ja suvaitsevaisten suomalaisten kustannuksella. Minusta esim. Paavo Lipponen on erinomainen esimerkki tällaisesta huonon kansallisen itsetunnon omaavasta suomalaisesta.
Joo totuushan on että RKP:tä ja pakkoruotsia vastustetaan laajalla rintamalla,ei se ole mikään persujen juttu.
Mutta täällä käy surut haukkumassa persuja tasaisesti,ovat varsinaisia freudenthalisteja.
Ne on nää nulkit jotka eivät tajua mistään mitään soittavat täällä suutaan. Meitä suomalaisi on alistettu jo vuosisatoja siitä on tullut normaali olotila ne on nämä juudas lipposet pahimpia ja niitä seuraa nuo perskärpäset mitkä täälläkin kirjoittelevat