Osaatteko arvioida mikä on lyhin muna senteissä jota ootte saanu??? Oliko se suuri järkytys/pettymys niin että halut jäivät siihen vai kuinka?
GALLUP
Natasha
84676
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kertokaa kuinka isoa olette saaneet,järkytys,kipu,ensihuuma...ei nimittäin ole helppoa isollakaan....24/6
kamalaa, pieni vittuisilla ämmillä, ja iso kyrpäsillä miehillä.
En osaa sanoa senteissä, mutta ei montaa senttiä ollut. Järkytys oli kyllä aikamoinen. Täytyy sanoa, että halut tyssääntyivät. Ovatkohan naisetkin yhtä paljon eri kokoisia kuin mitä miehet voivat olla?
saatanan aivokääpiö.
Heippa vaan 13.5 !
Oletko oikeasti sitä mieltä, että joku 3-4cm (puolikas pikkusormesta) pitäisi tuntua yhdynnässä joltain?
Kai sitä on vaikka kuinka tiukkoja, mutta jos lyijykynä antaa kauheat kiksit, niin eihän sitä sitten voi harrastaa seksiä kuin todella harvojen kanssa.
Sunkin elimellä siinä tapauksessa ei panemisesta tulisi yhtään mitään, hirveä kipu ja veri ryöppyää... eli miksi toi kirjoittaja on muka 'saatanan aivokääpiö'?
on se vaan niin jotta. kunnolla kun hässithän, siinä on munatkin vain tiellä!
Sain kerran n. 10 senttistä, mutta kyllä silläkin jonkinlaisen tyydytyksen sai. Luulin sen kyllä olevan pieni, mutta kerran sattui kalu kohdalle , joka ei kyllä ollut kuin n. 5-6senttiä stondiksessa. Siitä ei kyllä ollut mihinkään.Tasapuolisuuden vuoksi sanottakoon, että yli 17 senttiset ovat kyllä usein jo liian pitkiä ainakin jos niillä vaan rynkyttää eikä osaa olla varovainen.
Jees, kerrankin täällä puhutaan asiaa. Nimittäin oikeista luvuista.
Allekirjoitan tuon täysin. Kyllä vielä 10-senttiselläkin voi saada tyydytyksen, tapauksesta riippuen (sekä miehestä että naisesta).
5-6 -senttinen on jo sangen pieni. Mutta ei sekään automaattisesti tarkoita sitä, että "sillä ei tee mitään".
13.5cm ei todellakaan ole pieni. Täällä käytetään aina sitä jyrkkää jakoa "isoihin" ja "pieniin". Ne tarkoittaa jokaiselle aika lailla eri asioita. Ja ainakin se saa aikaan sen, että täysin normaalimittaiset (ja jopa reiluhkon omaavat) kuvittelevat kaiken maailman päättömyyksiä.
Eihän näistä asioista ikinä tulla päsemään yhteisymmärrykseen. Ja tarpeeksi fiksut tajuavat kyllä missä mennään. Tää ongelma vaan vie tosi monelta kirjoitukselta pohjan ihan täysin, eikä sitä ymmärrä läheskään kaikki. Tää vois olla vielä paljon asiallisempi ja mielenkiintoisempi palsta, jos saataisiin sovittua jonkinlaiset raamit terminologialle.