Audi se on laatupeli

http://www.youtube.com/watch?v=mkQ5yBnS4SU

LOL : ) : )

Tämä kertoo audikodan laadusta kaiken.
5145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei. Kertoo kuskista kaiken. :)

Äänestä

Jos kuski on niin höppänä, että on kytkenyt sähkölukituksen pois, niin voi voi.

Äänestä

Normaalia audiskoda "laatua"

Äänestä

BUHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Pas.a mikä pa.ka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Audi=skoda kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=mkQ5yBnS4SU

LOL : ) : )

Tämä kertoo audikodan laadusta kaiken.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu