Nopea painonpudotus

Heippa!
Kiinnostaisi tietää, että paljonkohan suurinpiirtein painoa tippuu n.6 päivässä esim. ABC- tai 2468- dieetillä?! Olisko jotain muita dieetti ehdotuksia?
Aloituspaino on n.55-56 :( ja pituus 163... Tarvittaisiin nopeita tuloksia!!!
Kiitos etukäteen! :)
2369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Unohda tuollaiset huijausdietit... Voisit esimerkiksi tutustua tähän, melko tuoreeseen blogiin laihduttamisesta!

http://e2fitness.com/

Äänestä

joo tää tulee ny vähän myöhässä, mutta ite oon 13, painan 47 kiloo ja 165cm pitkä. Alotan maanantaina abc diieetin, eikä se mulle ole kovin vaikeaa koska kärsin muutenkin syömättömyydestä, enkä tunne kipua. oon itse lukenut abc dieetistä tosi paljon ja vakuutuin siitä niin hyvin että aijjon itse kokeilla!:) tosin se on paljon monimutkaisempi kuin 2468 dieetti, mutta ei voi mitään:D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Haluan laihtua! kirjoitti:

Heippa!
Kiinnostaisi tietää, että paljonkohan suurinpiirtein painoa tippuu n.6 päivässä esim. ABC- tai 2468- dieetillä?! Olisko jotain muita dieetti ehdotuksia?
Aloituspaino on n.55-56 :( ja pituus 163... Tarvittaisiin nopeita tuloksia!!!
Kiitos etukäteen! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu