Soini ei paljoa

Jeesus kehotti antamaan anteeksi. Narsisti soini ei paljoa Hirvisaarelle armoa anna.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"Ihmiselämä on pyhä. Paitsi Hirvisaaren elämä. Jamekselle en enää kainaloa tuuleta."

isä timo

Äänestä
  • Soini on puhunnut. Vielä kun saisi paavin julistamaan Gospel muusikon pannaan.

    Äänestä

Paavi antaa anteeksi, mutta Soini ei. Ja eihän siitä sydämettömien pSS kaiffareiden johtamisesta muuten mitään tulisikaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paavin lisuke kirjoitti:

Jeesus kehotti antamaan anteeksi. Narsisti soini ei paljoa Hirvisaarelle armoa anna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu