Kahteen viikkoon en harrastanut seksiä, runkannut tai muuten kosketellut itseäni.
Toissapäivänä heräilin aamulla sängyssäni alasti ja haaveilin laukeamisesta. Laitoin videokameran kuvaamaan huvikseni. Kullini alkoi hiljalleen vaappua ensin poikittain reiteni päälle, ja sitten pystyyn. Jo reideltä noustessa alkoi terskan reiästä pulputa spermaa TODELLA paljon. Sitä valui jatkuvasti kunnes tuli pieni tauko, sitten kolme ISOA ruiskausta joista kaksi lensi naamalleni ja suuhunkin, ja vähän seinälle takanani. Sitten kulli jäi heilahtelemaan pystyyn vielä joksikin aikaa kunnes laskeutui vatsalleni.
En ole saanut näin hyvää orgasmia koskaan. Ilmeisesti kyseessä oli ns. moninkertainen orgasmi koska spermaa tuli niin valtavasti, eli siemensyöksy ja orgasmi. Katsoin videolta laukeamista jälkeenpäin enkä voinut uskoa silmiäni. Se oli niin irstasta ja kiihottavaa katseltavaa että lähes laukesin uudestaan sitä katsellessa.
Nyt aion jatkaa taas pari viikkoa selibaattia ja sitten taas...
Aion jatkaa
Orgasmi ilman kosketusta kahden viikon selibaatin jälkeen
ikmujn
0
255
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1226598MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535654Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.764416NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun844296Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja924049Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 791235
- 3341227
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a51167Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978