Bemarikuski tyhmiä?

278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja lippispellet kuolaa kuin pikkulapset.

Äänestä

Täyttä ymmärrystä vailla olevaa porukkaa, kaikilla ei ole arvot kohdallaan joukossamme on näitä joille rahan arvo ja toisen omaisuus ja henki ei merkitse mitään.

Mitenkähän mahtaa renkaiden kulutuspinta kestää, eikä taida moottorikaan renkaiden polttamisesta tykätä.
Mitenkä mahtavat renkaat uusia omalla kustannuksellako ?
Yksi youtube video ja yksi rengaskerta tosi järkevää.

Itsekkin ajelen BMWllä mutten samaistu näihin toheloihin, eikä heidän tekemisensä vaikuta arkeeni miksi pitäisikään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Audi A4 bi-tbo kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=I56rtUzZSj4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu