Kumpi on mielestänne parempaa?
Vastaukset 5
- Latkiainen
Ei kumpikaan.
Meksikaaneja vaivaa sama vika kuin jenkkibulkkilagereitakin: vettä on muihin tykötarpeisiin verrattuna raaskittu käyttää ylenmäärin.
Olueen tarvitaan myös mallasta ja humalaa! - Sun Äitis
Corona uppoo hyvin, mut Sol myös.
Silti mä kittaan pirkkalageria ja halpoja viinejä. - 6+13
Ei ole Coronan voittanutta. Olen yksi heistä joihin jätti lähtemättömän jäljen elokuva The Fast and the Furious. Vin Diesel on Coronan oma Marlboro-mies.
Kumpikin uppoaa kesähelteellä (ja muutenkin jos nyt sattuu iskeytymään pullo kouraan), mun mielestä Sol:issa on hieman enemmän makua kuitenkin? Corona vetisempää (siis vielä vetisempää tuollaiseksi "rantabisseksi").
Eli Sol:ia ennemmin joisin...- monenlaista
Sol on hirveintä tamman kusta mitä olen ikinä juonut.
Elämäni kaksi Sol-lia siis ensimmäinen ja viimeinen jäi puoliväliin juomatta.
Oikea olut kyllä maistuu.
Esim. virolainen Saku tume tai Saku porter.
Makuasioita, älkää hermostuko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1571480Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1291170Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216869- 65791
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus62710- 46675
- 52670
- 76576
- 52572
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt187568