Kumpi on mielestänne parempaa?
Vastaukset 5
- Latkiainen
Ei kumpikaan.
Meksikaaneja vaivaa sama vika kuin jenkkibulkkilagereitakin: vettä on muihin tykötarpeisiin verrattuna raaskittu käyttää ylenmäärin.
Olueen tarvitaan myös mallasta ja humalaa! - Sun Äitis
Corona uppoo hyvin, mut Sol myös.
Silti mä kittaan pirkkalageria ja halpoja viinejä. - 6+13
Ei ole Coronan voittanutta. Olen yksi heistä joihin jätti lähtemättömän jäljen elokuva The Fast and the Furious. Vin Diesel on Coronan oma Marlboro-mies.
Kumpikin uppoaa kesähelteellä (ja muutenkin jos nyt sattuu iskeytymään pullo kouraan), mun mielestä Sol:issa on hieman enemmän makua kuitenkin? Corona vetisempää (siis vielä vetisempää tuollaiseksi "rantabisseksi").
Eli Sol:ia ennemmin joisin...- monenlaista
Sol on hirveintä tamman kusta mitä olen ikinä juonut.
Elämäni kaksi Sol-lia siis ensimmäinen ja viimeinen jäi puoliväliin juomatta.
Oikea olut kyllä maistuu.
Esim. virolainen Saku tume tai Saku porter.
Makuasioita, älkää hermostuko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3521485- 1141206
- 1151075
- 116851
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22847- 111822
- 18470
- 38454
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i93441- 36423