esim jos käyttää farkkuja?
Huomaako naiset
pienen jöpötyksen
22310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
ei huomaa
ei.
Harvemmin tuijottelen miesten etumuksia.
ehkä joskus ;)
Ei kun mä teippaan sen reiteen kii että pysyy kurissa
ei kai jöpötys huono asia ole...
En huomaa muutenkaan mitään muuta kuin hänen silmänsä ja kasvonsa..
Huomasin sen ihanan ja kovan jöpötyksen ja tunsinkin kun korjasin asentoa sylissäsi. Ihanasti jöpötti, mutta aika ja paikka eivät olleet sopivat lähempään tarkasteluun ja ujouskin iski.
Jöpötyksen vaistakohta on jopotus, missä singahdellaan pitkinpoikin vailla päämäärää. Farkut kuuluu osana jopotuksen syvimpään olemukseen. Ilman farkkuja ei voi jopotella
Ne mitään pientä huomaa, suurta ja isoa sen pitää olla.
ei suurta.ei isoa.
Ei takuulla huomaa, osta irto sellainen jos haluat näytellä ja kerro heti että on vaan napero,jo eka kättelyssä.
Riippuu kankesi koosta ja siitä, että miten tiukat ovat farkut. Pikku kohoumaa ei huomaa, ellei käsi satu vahingossa hipaisemaan siitä kohdin.
kaikki pullottavat vehkeet. Käyn heti kimppuun ja hieron sitä, saatan jopa leikkiä sillä.
kaikki mitä vastaan tulee!
Noinkin monen vuoden jälkeen pitää jo tietä koko ja toimiikoo, vai onko sätky vaan.
mutta ei se mitään haittaa ;)
Ei huomaa, sun täytyy näyttää se vempaimes ihan seisonta asennossa sieltä pöksyistäs.
Tästä tulee mieleen eräs kerta kun huomasin... aijai.. :D
Ei pientä jöpötystä huomaa ja ei naisilla ole kovin tiiviisti tapana miesten etumusta kaiketi tuijotella :)
Jos on istuvat varmarit hyvällä täytteellä, katse voi harhailla, jöpötti tai ei.
Jöpötyksen huomaa yllätys yllätys kylläkin ihan miehen ilmeestä, sellainen vähän sisäänpäinkääntynyt ilme ja hämillinen katse. Tai sit niillä on ollut vain kiire vessaan :D
Toisinaan.