Miksi?
Löisitkö naista?
pohjoisen nainen
12310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Jos nainen lyö ensin.
Joskus lyödään henkisesti..... Kuten eräs mies tekeytymällä, ettei huomaa lainkaan....
En missään olosuhteissa löisi naista. Ennen vaikka juoksen pakoon, jos hän löisi minua. Mitäs sinä tuommosia kyselet? Ethän edes tiedä, kuka sulle vastaa ts. mitä ihmettä sinä sillä tiedolla teet?
En ole aloittaja, mutta voisin kuvitella, että jos hän olis naisten hakkaaja, saisin kunnolla köniini ja silti mä antaisin takas ;)
En naista enkä miestä.
Totta hemmetissä löisin.
En ymmärrä miksi se on muka niin ettei naista saa lyödä jos nainen lyö ensin.
Väkivalta ei ole sallittu suuntaan eikä toisenkaan.
Mistä lähtien naisilla on ollut lupa lyödä miestä?
Kerran nainen löi minua, löin naista takaisin useaan kertaan nyrkein päähän ja heitin seinään ja kuristin
En lyö naista. Naisen pitää olla todellinen hirviö ja hyökätä lasten kimppuun että voisin edes voimaa käyttää mutta silloinkaan en löisi. Joku judo sidonta ajaisi silloin asian kunnes toinen rahoittuu.
Naisia ja lapsia ei lyödä oli isäni opetus.
Aloittajakaan ei löisi.
En koskaan lyö naista. Itse olen kyllä joutunut kerran toimimaan eräälle naiselle terapeuttisena nyrkkeilysäkkinä. Ei siinä mennyt, kuin yksi poskihammas kappaleiksi ja poskipäät turvoksiin.
Mitäpä sitä ei ystävänsä eteen tekisi.
eipä ole tullut lyötyä ,mutta joskus naiset on lyöneet minua ,ja syystäkin
itse olen nainen, mutta siltikään en löisi naista enkä miestä vaikka olenkin agressiivinen persoona. Tämän hetkinen miesystäväni on kuitenkin käyttänyt minua nyrkkeilysäkkinä useampaan otteeseen.