mies ihana

voihannu kun mä haluan sua tuu mun sisään:)
4183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tää nyt ei ainakaan oo multa. Vaikka varmaankin
olisikin ihanaa ;)

Äänestä

joskus kiva köyriä ja päästellä höyriä

Äänestä

Voi kuinka lapsellisia ihmisiä täällä onkaan....

Äänestä
  • ite oot sairas mitä se sulle kuuluu mitä muut kirjoittaa tänne tulo on vapaaehtoista jos et idiootti tiennyt!.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen joka haluaa kirjoitti:

voihannu kun mä haluan sua tuu mun sisään:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu