Nomoi HAHAHAHA!

PIKKU G ON OK!!

"2. G on monen idoli/rakas [pojat: kateus]"

"Olkoot vaan mutta musiikkia ei pikku gay osaa tehdä, ja jos pikku G on jonkun tytön idoli, en ole nähnyt ketään kuka olisi geelle kateellinen sen takia, joten perusteleppa tämä väite."

NONIIN, ELI PERUSTELEN TUON VÄITTEESI!
Kysyn vaan, minkäs ikäinen olet?
Pystytkö itse 15-18 vuotiaana muka myymään platinaa, OMASTA LEVYSTÄSI!!!!
huomioikaa: PIKKU G ON VASTA 15-18 vuotias!
Ja aika moni on kateellinen, kun G osaa hurmata!

2

261

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HAHAHAHA

      Sinun piti perustella se että me olisimme muka kateellisia sille koska se on monien idoli EIKÄ kiemurrella noilla platinalevy-väitteillä, perustele se mitä pyysin, eikä mitään muuta, ELI MILLÄÅ PERUSTEELLA ME OLISIMME KATEELLISIA GEELLEE KUN SE OLISI JONKUN IDOLI?

      Ikäni on muuten 15, ja eihän se mikään ihme ole jos on myynyt platinaa levyllään, koska massateinit, eli te jotka ette tiedä musasta mitään ostatte pikku G:n levy koska se on niin "ihQ" tai coolia. jokuhan teki aiheen jossa sanoi että se on ihana, sen musiikkiahan pitäisi kuunnella sen takia että se kuullostaa hyvältä, mutta te kuuntelette sitä sen takia että se on niin "ihana" jota te hehkutatte jatkuvasti, ja sitten sanotte pikku G:n vihaajia, eli niitä jotka eivät pidä siitä musiikista kateellisiksi, kun olette niin ihastuneita G:hen.

      Kannattaisi uskoa jo, että me emme ole kateellisia, te vaan luulette niin kun ette kestä kritiikkiä.

      • -just me-

        HAHAHAHA puhuu asiaa!Järki tekstiä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      235
      5416
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      84
      3464
    3. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      123
      3251
    4. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      42
      3053
    5. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      72
      2929
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      92
      2748
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      15
      2435
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      103
      2297
    9. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      169
      1818
    10. Vapaa- ajan asunto palanut Haapavedellä

      Haapavesi päässyt Iltalehteen Vapaa- ajan asunto palanut 35 neliötä palanut. Missä päin tämä on ollut? Poliisin tutkinn
      Haapavesi
      9
      1420
    Aihe