ehkä mä olin sulle

vähän liian villi misu
6223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kunnin kolli tahtoo kunnon kyytiä. Jos oot ollut liian misu niin kantsii hommata poveria. Ei riitä joka 3 kk välein. Mielummin joka päivä.

Äänestä
  • Pitää olla timmi mies ;)

    Äänestä

  • Oh yes

    Äänestä

  • jaksaa jaksaaa kirjoitti:

    Pitää olla timmi mies ;)

    jos näin niin kyllä on niitäkin joille innostus nousee vähän elämää kokeneestakin. ja monesti peräkkäin. jesss

    Äänestä


  • joillakin kyllä kirjoitti:

    jos näin niin kyllä on niitäkin joille innostus nousee vähän elämää kokeneestakin. ja monesti peräkkäin. jesss

    jessss jessss

    miehen pitää olla villi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


........saattaa olla kirjoitti:

vähän liian villi misu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu