Nyt kaikki turpa kiinni

Tai nyrkillä naamaan leivotaan
11106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ei käy. Se ei ole kivaa.

Äänestä

hissukseen täällä kirjoitellut ja kohta täytyy sulkea konekin, jos sekin jotain ärsyttää, siis kirjoittelu ilman mitään sanomaa. :)

Äänestä
  • Hyvää yötä Sinä tuntematon, Haleja Sinulle täältä kaukaa.

    Äänestä

Kukaan ei mua määräile ja viimeiseksi sinä tuntematon,

Äänestä

Varohan vaan ettet itse turpiis saa, ku noin melskaat

Äänestä

Jaa

Äänestä

Mikä leipomo, missä noita leivotaan?

Äänestä

Muodikkaat värit loppuvaiheessa..

Äänestä

Eikö enää taotakaan.
Jaa.
Noh.
Takoo taikka leipoo, aina nyrkit pystyssä kun muuhun ei pysty 🤣🤣🤣

Äänestä

Voi toista, kun on niin kovis. Meneppä poju nukkumaan siitä.

Äänestä

Orbanista leipoivat ihan kristalsnovin värisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turpa kiinni kirjoitti:

Tai nyrkillä naamaan leivotaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu