Laitoin jo neurologian puolelle tämän kysymyksen, mutta olisiko tällä palstalla enemmän tietoa IDCA:sta? Miten se diagnosoidaan ja näkyykö pään MRI:ssä jotain ja miten pian oireiden alkamisesta?
IDCA
tasapainoton1
1
438
Vastaukset
- asiaa tuntematon
Tietoa ei ole, mutta hyvin monissa tapauksissa viljatuotteet ovat sairauden syypäänä.
Nimittäin maailmalla raportoidaan eniten tauteja, jotka ovat alkaneet joko vilja-tai maitotuotteista. Silti niitä käytetään eniten meidän ruokavaliossamme.
Kehottaisin kokeilemaan viljatonta kuuria ainakin kuukauden kaksi . Ei siihen kuole, mutta tilanne melko varmasti paranee huomattavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k354643- 563210
- 302873
- 612815
- 62400
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t542185- 211642
- 181601
Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….81538- 161514