HDI Picasson nykiminen

Hei,

Onko muilla ollut ongelmaa pienen nykimisen kanssa noin 50 km/h nelosella.

Kyseessä on 60 tkm ajettu 2l HDI

Kannattaisiko käyttää huollossa. Takuu on vielä voimassa.
2394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse suosittelen käyttämään kolmos vaihdetta kyseisessä nopeudessa.

Äänestä
  • kun itse pystyn sillä vauhdilla (50) ajamaan vitosella(2.0 hdi), ei tietty ylämäessä... mutta tasaisella oikein mainiosti. Ja käy huollossa ennen takuun raukeamista ; ))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaaso kirjoitti:

Hei,

Onko muilla ollut ongelmaa pienen nykimisen kanssa noin 50 km/h nelosella.

Kyseessä on 60 tkm ajettu 2l HDI

Kannattaisiko käyttää huollossa. Takuu on vielä voimassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu