Valehtelija ja pettäjä

Elämä on perseestä kanssasi! Ja osaat vielä laittaa tekosesi ihan jonkin muun syyksi. Olet mitä suurin padkiainen ja raukka!!;
796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kenestä noin vihainen oot

Äänestä
  • onneksi ainakaan se, joksi ensin ajattelin. Viime viikko todisti sen. :D

    Äänestä

  • sinä et ole kirjoitti:

    onneksi ainakaan se, joksi ensin ajattelin. Viime viikko todisti sen. :D

    Ai keneksi luulit. Yksi ainut tietää kuka olen, ja tuskin on täällä nyt. Ei pitäisi muiden tietää. Luulisin

    Äänestä

Jos joku pettää niin ei kannata uskoa että kaikki on samanlaisia.

Äänestä
  • Onko joku pettänyt sinua? Voimia.
    Se on joskus rankkaa

    Äänestä

Rakas! Moi. Muistatsä mua?

Äänestä

Mutta sittenhän meitä on kaksi. Ihan mielenkiintoista voisi meillä olla, raakaa ja herkkää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyväuskoinen hölmö kirjoitti:

Elämä on perseestä kanssasi! Ja osaat vielä laittaa tekosesi ihan jonkin muun syyksi. Olet mitä suurin padkiainen ja raukka!!;

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu