aika helposti särkyi ruudun lasi tänään. gillis pisti pienen litsarin niin jo oli mies kanveesissa=))) hävettää varmaan ruudun poikaa tänään=)))))
lasileuka ruutu
9
160
Vastaukset
- loioiuj
Pirkko ruutuhame Ruutu, irvikuva jääkiekolle, baletti on hänen oma laji
- sä et vaan tajuu
Hahahaa....ei varmasti hävetä:)))
Se oli ihan suunniteltu kuvio. Ruutu vittuili Gilliesille aina kun olivat yhtä aikaa jäällä.
Ruutu järkkäsi Jokerit 5min. ylivoimalle ottamalla pienen pusun naamaan. - selkanne
Oi mahtavaa, ihquu!
- Nniin näkyy olevan
Järjen jättiläiset taas työssään niin jäällä kuin täällä.
- mie oon pelle
Nniin näkyy olevan kirjoitti:
Järjen jättiläiset taas työssään niin jäällä kuin täällä.
samaan malliin sulla taitaa olla homma hanskassa ja hanskat hukassa
- jjkklk
Ruutu on jatkuvasti viljellyt pikku törkeyksiä kaukalossa ,nyt tuli seinä vastaan ,kuten sille kriinpiisin naiselle venäjällä.
- Eikka 44
Jarkko Ruutu sopisi paremmin sirkukseen tai Korkeasaareen...
- 25572
Liigan irvikuva koko ruutu samoin gillies ja ben-amor.
- Yoker
Näinhän julli toimii.
Snagarijonossa kaveri tilailee rauhassa möttöstä, niin julli lyö puskista ja luulee olevansa Elvis.
Ei vaan uskalla tulla mano y mano, koska muuten hurria vietäisiin lujaa tikattavksi.
Syy ei tietenkään ole hurrin vaan sen äidin joka kävi aikoinaan laskemassa potran poikansa veteen Tammisaaressa.
Minkäs teet kun on ollut vettä päässä jo heti ensi metreistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804496
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854381Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433729Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163423Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402957Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102674En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä152653IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm392003Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581718Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli951253