Oon siis nuori miehenalku ja oon aivan hulluna vanhempiin naisiin... Aina kun näkee jonkun vanhemman naisen hameen hiukan nousevan kaupan hyllyillä alkaa välittömästi tämän pojan housussa sykkimään... Oisi mahtavaa tavata nainen jota kiinnostaisi tälläsen miehenalun seura ;)
Vanhemmat naiset...
oonhulluna
666349
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 66
Vanhimmat
Sama juttu ollut itselläni aina. Hiukan tukevat hyvä perseiset n.45v naiset niin aaaahhhhh...kiihottavampaa luomusta ei voi olla.
2:den 50v naisen kanssa yhtäaikaa sängyssä ja voin kertoa sen rehellisesti et kyllä lypsivät jätkän kuiviin nuolettivatnaitattivat itteään toden teolla ja olivat mehukkaita suoraansanoen ehkä liiankin mehukkaita siinä tilavaatteet kastu kun pannessa limat,nesteet lensi"oliskohan nuoremmillekkin naisille syytä ottaa oppitunteja kuinka mies tyydytetään imetään kuiviin hu huh mitä naisia
Saiin eilen nuolla 54 vuotiaan kiimaista, kosteaa ja mukavan karvaista pillua ja huipennuksena kermat kummulle. Nautinnollinen kokemus.
Ja lisänä vielä, nahkavaatteiset vanhemmat naiset, huhhuh... Käsi käy tällä pojalla taas ;)
Mustat kireet housut tai kesämekko minne olisi lupa työntää pää :). Vastassa olisi mustat sileet pikkuhousut jotka kostuisivat kun siihen hieroisi naamaansa.
Mieti mitä orjuuttavaa kiimasta seksiä vanhemmilta naisilta saisi. Kokemuksen tuomaa nautintoa johon nuoremmat tytöt ei pystyisi...nami nami ;)
Haluun vanhempaa naista
se vanhempi nainen on kyllä semmonen kiihoke että jää ne nuoret selvästi kakkoseks
Todellakin!! Kypsä nainen osaa vain kiihottaa mua, ei nuorista ole mihinkään!!
Haluttaa.. Haluun kiimaista kypsää naista...
Kukapa ei. Olispa paikka missä vanhemmat naiset kertois seksifantasioitaan niin kävis aina kiihottumassa.
Ei fantasiaa kun tykkään nuorista mienistä. Kolme on vaki panoa(16-26v) mitkä käy eri päivinä naimassa. Kun oliskin joka päivälle eri mies käymässä.
Nyt nämä puumanaiset esiin, teitä halutaan!!
nyt muuten puumat rohkeasti esiin piiloistaan ...
Kiinnostava huomata että nuorilla miehillä on kiinnostusta vanhempiin naisiin vuosikymmenestä toiseen. Itse ole jo sitä ikäluokka että saan nauttia Kypsästä naisesta:) Kokemusta ei korvaa mikään.
Mutta 25 vuotiaana sain rutkasti kokemusta noin 20v vanhemman naisen käsittelyssä. Leveälanteinen ja rintava nainen antoi nautinnon joka ei unohdu koskaan.
Itseä viehättää naiset joilla on jo naisellista pehmeyttä ja nuorena miehenä naapurin rehevä 45v rouva.
http://mmmmsss.tumblr.com/image/64484826892
http://hectorsfancies.tumblr.com/image/35125094312
http://saggold.tumblr.com/image/64553558951
http://grabagranny.tumblr.com/image/63745593528
No täälläpä puuma kertoo viimeviikonlopusta, en normaalisti ole kiinnostunut itseäni huomattavasti nuoremmista miehistä, mutta taisi viinillä olla osuutta asiaan, olin juuri saapunut erääseen baariin, ja menin heti röökille , tapasin siellä itseni ikäisen (n50v) kaverin , joka olikin aika kiinnostava, mutta, mutta, hänen ystävänsä nuori komee kolli tuli myös siihen juttelemaan, ja monien monien kieltojen jälkeen hän ei antanut periksi vaan vei mut mukanaan,,,,, enkä kadu yhtään, ihan mieletön kaveri, teimme kaiken mahdollisen ja vähän enemmänkin... hän oli 29 v. Ihmetyttää todella paljon mikä helvetti minussa niin paljon vanhemmassa rouvassa kiinnosti, kai mä olin sitte kuitenkin ns. helppo saalis.
Oon 33 ja juuri sun ikäiset naiset on superseksikkäitä. Olisimpa joskus saanut kokeilla. Se olisi ollut kiihkeää, intohimoista seksifantasiaa ;)
mikä sinua estää , rohkeutta kehiin, ei tää suomi niin iso maa ole. t. puuma 49
Itsekkin nuorena miehenä harratin seksiä itseä 10-20 vuotta venhempien naisten kanssa ja he eivät jahkaile ja tietävät mitä haluavat. Rouvahenkilöt olivat kaikkein parhaimpia ja se siitä. Olessani 25v seurustelin 5v nuoremman naisen kanssa ja sehän oli ohan kakara ja vielä yritti määräillä liikaa ja se siitä. Olen jo yli 50 v mies niin en ymmärrä kun otettaan tässä iässä joku parikymppinen naisen alku joak ei tiedä elämästä mitään. Onneksi ei ole enää tarvetta vaihataa hyvää puolisosaan mihinkään.
Muija. Ei viitti pettää vaikka tilaisuuksia on kyllä ollut. Muuten hakisin itselleni Puumanaisen, miksi en juuri Puuma49:ä
No kyllä minullakin on ollut vaikeuksia katsoa miestäni silmiin tämän seikkailun jälkeen, toisaalta soin kyllä itselleni sen ilon, erinin sanoja lainatakseni, 30 vuotta saman miehen lakanoissa naiseuteni niihin kadotin, tunsin löytäneeni sen takaisin.....t. puuma49, ja ps, tää oli oikeesti eka kerta minulle, muttta ei ehkä viimeinen..
Kiihottavaa se on ajatella seksileikkejä vanhemman naisen kanssa. Kiihottuu heti kun ajattelee mitä kaikkea kivaa sitä voisi tehdäkkin. Kyllä siitä hirveä morkkis tulisi ja vaikka vain suutelisi niin johtaisi varmasti pitemmälle. Kontrolli pettäisi varmasti. Vaarallista touhua ;)
No tuo on sitä kokeneen naisen elämästä nauttimista. Mun mielestä naiset 45 on kaikkein helpoimpia ja mutkattomampia kaikissa asioissa, myös sängyssä..
Nauti elämästä;)
Puuma49 mistäpäin suomea?;)
Haluan vanhemman naisen! Mutta miksi vanhemmat naiset ei sitten nuorta miestä??
Minä kyllä haluan nuoren miehen, mutta mistä sellaisen söpön ja kivan löytää?
Pohjois-Karjalasta löytyy, laitas sähköposti niin keskustellaan enempi
Jokainenhan haluaa oman joka itselleen sopii-ei siis kuka tahansa vaikka näin voisi kuvitella:)
Eikä jokainen pidä siitä että joutuu ihan joka asian kädestä pitäen opettamaan -tosin into ja halukkuus korvaa senkin mutta kaikilla ei riitä kärsivällisyys eikä kaikista ole oppimaankaan kaikkea tarvittavaa.
Kynnys nuoreen miehen on korkea varsinkin jos itsellä sattuu olemaan tuota ikäluokkaa oleva jälkeläinen:)
Ahh tyttöystävän äiti on kyllä niin kiihottava ;) mukava aina joskus mennä sen kans saunaan
Pääset yhteissaunaan. Ei hitto onneksi olkoon. Oot varmaan runkannut monesti hänelle vai onko anoppi tehnyt eleitä että antais kokeilla?
kerran sain 45 naista oli kyllä tosi tosi mahtava kokemus mukava roiskasta lasti suuhun kun se halus sitä vielä
No ei sitten millään
Oot vielä liian nuori. En usko että monetkaan puumat haluaa ihan noin nuoria...valitan. n. 4 vuoden päästä onnistut varmasti. Harjoittele nuorempien muijien kanssa ekaa, mutta älä kiinny heihin. Olet sitten vähän vanhempana valmiimpi tyydyttämään vaativan puumanaisen tarpeet.
eipä teihin nuoriin miehiin kovin helposti törmää normaali elämässä esim kaupassa,bussissa ym..sillä eihän kaikki siellä kapakassa istu.
rohkeasti sit vaan juttusille jos sitä halua riittää
Halua todellakin riittää mutta vastakkaisen puolen reaktiota peläten on aina jäänyt mitään tekemättä.. Vaikka minä, jo 16vuotiaana pari kertaa silmäpeliä vanhempien naisten kanssa pelannut sillä onhan minun ulkonäön sanottu näyttävän jopa 23vuotiaalta ;)
puuman silmissä olet kyllä vielä kovin nuori, vaikka näyttäsitkin 23 vuotiaalta,
voisi olla aikamoista kokeilla 16v...
olla senverran vanhempi,kokeneempi ettei ala kyselee vaatteita riisuttaessa et sattuux se
Ai että kun on kuuma puuma...
http://mmmmsss.tumblr.com/image/64774325371
tai tämä naapurin täti
http://grabagranny.tumblr.com/image/38721487377
Tuosta naapurin tädistä löytyy myös sellaisia vittu levällään kuvia että huhhuh ... mällit lentää useaan kertaan kun niille runkkaa.
Tuo naapurin täti saa minut ihan kovakasi:)
Tyttöystävan äiti on heti kun jäädän kahden, vähisssä vaatteissa. Joskus kun on juonut tulee alasti näyttelemään ja ei siinä voi kun naida. Kyllä imee ja tullut molemmat reijät tutuksi kun haluu jatkuvasti munaa.
Täältä löytyy punnittua puhetta...
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10255326
Kuuma käy kiihottaa aikuiset naiset.
http://grabagranny.tumblr.com/image/38248762568
Ollessani 70-luvulla opiskelemassa (20v silloin) kävimme kavereiden kanssa päivätansseissa. Kyllä siellä jo silloin puumia oli. Tyylikäs nainen kelpaa aina sänkyyn. Sitä harrastettiin aika pitkään eikä kadota. Vanhemmat osaavat hommat, eivät ulosteen ja nauttivat enemmän kuin nuoret. Vaikka jotain ehdottelisi sellaisellekin joka ei lähde niin ovat kuitenkin imarreltuja. Hommiin vaan kundit, ne todellakin haluavat teitä, mutta aloitteen tekeminen on mahdottoman vaikeaa... siksi se on hoidettava itse. Sen jälkeen niitäkin pidättele mitään. Yksikin sai onkin jo taksissa matkalla hänen kotiinsa. :)
Ei voi olla runkkaamatta. Noita pikkuhousuja kun sais nuolla...nami
http://content.thehun.net/1847/1847121_A_mature_woman_in_lingerie_from_Dave.html
Ootte ihania! Mä olen 49 vuotias puuma, seksikäs sellainen :)
Haluun yhteystiedot 49v puuma.. uu... terveisin young cougar lover ;)
Mistä löytää varttuneemman naisen seuraa? :) ois tarjolla raitis ja halukas miehenalku lahen suunnalta..
Itse olen jo samaa ikä luokka ja edelleen kypsät naiset viehättää.....
http://coloradodude56.tumblr.com/image/70060418760
http://anniesgrannies.tumblr.com/image/71434602764
http://anniesgrannies.tumblr.com/image/71249304366
http://anniesgrannies.tumblr.com/image/71116908268
http://anniesgrannies.tumblr.com/image/70693586386
http://anniesgrannies.tumblr.com/image/69774483547
Toinen ja viimonen aiheuttaa housuissa yllättävää kireyttä...
kerrot, että "Toinen ja viimonen aiheuttaa housuissa yllättävää kireyttä... "
JOs yllätyt moisesta, kannattattaa olla huolestunut. Vika voi olla mentaalipuolella tai elimellistä.
Lääkärille on aihetta joka tapauksessa.
Viimeisen kun sais sänkyyn.
Sinulla on hyvä maku :)
Minun suosikki on tuo toiseksi viimeinen ja viimeinen.... En kyllä hylkäisi muitakaan
että ikäni on 20v.
Nuori ujohko miehen alku 017 alueelta ilmoittautuu palvelukseen.
aikaisempia kokemuksia puumanaisista ei ole mutta toivoisin asiaan muutosta.
onko täällä puumanaisia jotka etsivät mahdollisia seikkailuja nuorten miesten parissa?
Kylläpä kiihottaa ajatus vanhemmasta naisesta. Yks mulle 09 alueelta ;)
Huomenta!
Yksikö ihan riittää :)
No ainakin alkuun :)
Olin vitsikäs :)
[email protected] jos kiinnostaa ;)
NO tääl 43v
157, 61,78,96,78,100 mitat saatte laittaa ite paikoilleen..Oisko kysyntää, kun omalle ukolle ei kelpaa...Tummat suorat hiukset puoleen selkään...oisko mahkuja..naama näyttää paremalle , kuin navetan seinä..ehkä...:)
Tänne kelpaa ;)
Täälä 21 v nuori mies kaikki vähintään 40 v naiset kiinnostavat ottakaa yhteyttä [email protected]
Eilen olin baarikierroksella ja mukaani kämpille lähti viiisikymppinen daami, joka oli totta vie kuuma pakkaus. Eipä paljon ujostellut, heti kämpillä alettiin hommiin ja kiihkeää seksiä riiittikin koko yöksi. Nuolin, sormitin, nain ja hän imi ja ynisi ihanasti. Lisäplussana oli upeat alusvaatteet jotka saivat meikäläisen heti syttymään. Kerta kaikkiaaan upea ujostelematon tapaus, karvatuhero oli kuin naisella pitääkin. Aamun tultua otti takisn ja häipyi koteensa, jätti kuitenkin puhelinnumeronsa, naidaan siis jatkossakin, uskomaton yö ! Upeaa.
uuh..