hirvivasa valtsussa?

mikä hirvihomma oli valtsun parkkipaikalla illnsuussa tänään? huti laaki oliko vai mikä- lapset pelkäs ja sääli eläintä... 0liko kaikki niinkuin piti nyt taas?
5254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tikanmäki varmaan vastuussa tästäkin! Sa maksaa kulut omasta pussista!

Äänestä

Se oli Nättiperän Sonni joka etsi kiimassa olevaa Volvolla ajavaa naista!

Äänestä
  • Vai oliko kenties uuhi Kettuperältä, joka katsoi kade rinnasssa vierestä.

    Äänestä

  • Se oli topman kun asetteli, että voi laakasta .. ei persielle.. vaan lavalle.
    Se oli lihava mulli ja ammukset omasta pussista. Oikee metsämies kun
    tähtää ja ampuu ja saa.

    Äänestä

Varsinkin kun isäntä on metsällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhmyhm kirjoitti:

mikä hirvihomma oli valtsun parkkipaikalla illnsuussa tänään? huti laaki oliko vai mikä- lapset pelkäs ja sääli eläintä... 0liko kaikki niinkuin piti nyt taas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu