Jukurit mitä Vitt.ua!!!

Jukureiden taustalla olevat henkilöt.. nyt on aika ottaa kaunis lusikka käteen ja tehdä muutoksia.
10480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Jukurit mitä Vitt.ua!!!
Tietääkseni joukkueessa ei ole yhtään tuollaista!

Äänestä

Onko Jarno Pikkarainen raskaana?

Äänestä

pikkaraisen ainakin toinen vanhemmista on paskosti navetan asukkeja, niin paljon
näyttää mies sialta kasvonpiirteiltään.
Muuten varmaan hieno mies minkäs tuolle enää voi tehty mikä tehty..

Äänestä

meette aika henkilökohtaisiin.käykääpä sanomassa kun näätte.ei saata äitimuorinne tunnistaa sen jälkeen ees paskasista alushousuistanne saati numerosta.

Äänestä

No tänään Kouvolaan voittoa hakemaan.

Liigahakemukset vetämässä. Vielä pitäisi saada peli kuntoon. Mitään runkosarjan puolivälin joukkuetta ei nosteta liigaan, se on 100% varma juttu.

Äänestä
  • Ja talous kuntoon. Ja joukkue kuntoon.

    Äänestä

tännä kovuolasta pisteet kotia kotona jännitettää voittoo uskotaa voito tulatupsahtaa kouvolasta nytjo 0- 1sen uskotaa välilä vähemmä ne saisivatte jukureita koskevia loukkauksia ettei tulis loukkauksia niin paljoo heiltä mutat katteelisten muninoita ovat ne taitaa olla ne kväällä kullan juhlat voiva alkaa mikeklin torila torilla nähhään alkaa ja voitoja juhlitaan ne alkaa !!!!!! liigaan uskotaan ja mikkelissä toivotaa dadlo järvinen kapteeni kannu ilmaann nostaa toivotaa tsemppiä jukurielle tsempit toivotetta viellä toivakka viellä pari vahvistusta hankkii että pari sijjaa väihitään noustaa ja keväällä sports vapisee kalveankanaan upeassa hallissa m

Äänestä
  • Just, v.itun rantaruotsalainenn opettele kirjoittamaan.

    Äänestä

Hieno matsi kouvolassa. Oikein kunnon loppukiri. Kannatti käydä katsomassa ja nöyrtymässä jukurien mukana. Sopupelitunnelmissa isot kertoimet?

Äänestä
  • Kai jokainen urheilusta ymmärtävä tajuaa mistä on kysymys, jos 2/3 osaa jotenkin kestää mukana vauhdissa. Mutta sen jälkeen putoaa kelkasta. Oli sitten joukkuelajista tai yksilölajista kyse. Ei Jukurien menestys ole valmentajista kiinni, vaan pelaajat eivät ole kunnossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hokkiboy kirjoitti:

Jukureiden taustalla olevat henkilöt.. nyt on aika ottaa kaunis lusikka käteen ja tehdä muutoksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu