Elikkäs olisko täällä joku joka haluu jutella? ei väliä ootko tyttö vai poika:33
Ite oon 15v poika:33
Ite oon 15v poika:33
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Onhan täällä:) Ja oon 14v tytsy:))
Täällä toine 14 w tyttö :) Laitatko vaik kikkis?
Ja täällä kolmas :D
Juttelu on kaunista :3 Samsung jyrää pian Nokian Renkaat ja vanteet Kaikki on mahdollista suorittaa myös ylioppilastutkinnon eli suorittaa myös koirajahti
ja neljäs KOSKA TYLSYYS XDDDDD
Voimme huomata, että kun poika huomauttaa haluavansa vain jutella, kaikki tytöt ovat hänen perässään. Ottakaa opiksi "11v haluu kiimasten tyttöjen pillua" -pojat.
haha asiaa :DD
True story bro! ;)
Tääl ois yks tyttö :3
15 v tyttö!
Laita kikkis tänne.
Kikki kiitos :c tollai pojat o harvas
indahoodz98 ;) tuu kik
JOS sä haluut vain jutella niin MIKS tä oli rakkaus-palstalla.
Vastaampa aloittajan puolesta tähän sinun todella tyhmään kysymykseesi... Juttelustahan se kiinnostus toista kohtaan yleensä lähtee liikkeelle ja paljon parempi suhdekkin syntyy jos alkupohjalt ollaan iha vaan kavereita ja vähitellen jos juttua piisaa nii aletaan toisesta kiinnostumaan.
En tiedä miten tossa ikäluokassa mihin itse kuulut (profiilis perusteella) nii suhteet perustuu veikkaisimpa että vaan pelkästään siihen ulkonäköön? Voin sanoa että ne suhteet ei kestä kovinkaan pitkään ja jos aloittaja etsii juttuseuraa tylsään talvi-iltaan täältä nii mikäs siinä on ongelman? :D Uusia tuttavuuksia on aina mukava saada. :)