Eli oon 16v tyttö. Menin lindexii ja siel oli hieno huppari. Varastin sen ja jäin kii. Menin vartian koppiin ja siel ne penko mun laukkuu. Vittu, just sillo Mun laukus oli tamppoonei.. VITTÜ ku hävettää. Ja tietenki mies vartia.. Aika komeeki oli:) mut miten saan tän nolon jutun pois mielestäni? Tiiän et tein tyhmästi ku varastin mut se jäi viimiseks kerraks. Nyt apua ku oikeesti mua masentaa;(;( mua masentaa vaan se et se näki mun tamppoonit;o
Paha masennus, tekisi mieli tehdä itsari..
Nolooo..;(
10233
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kaiken lisäks ne sano et ne ilmottaa sossulle. Mitä se tarkottaa?:0 enkö saa 1 virheeni takia isona työpaikkaa??;(
Voisit hypätä sillalta että minun ei tarvitse maksaa verorahoistani sun hoitoja
Todellinen häpeän aihe on tuo varastaminen. Tamppoonit, jos olet ostanut rahalla, ovat sinun tarvike-esineitä, mutta ottaminen ilman maksamatta on tärkeä juttu. Anna olla todella viimeinen kerta. Oletko epärehellinen? Päätä nyt että jää siihen.
Häpeä ja mene eteenpäin, normi teini meininkiä toi et varastetaan siten et komea vartija näkee :D
Hei, oikeesti nyt niskasta kiinni ja tsemppaa koulussa, juokse keho kuntoo pokaa vartija. Älä sano nolasit vartijan ja nyt meni mahikset?
Sit se vartija katto mun tisuja ja yritin kattoo sen haaroväliin, että pullistaako siel mitää. Sit mä näin kun se hiveli jalkovälii ja sil alo seisoo. Mul tuli pimppa ihan märäksi ja mun haarovälist näki, et mä olin iha märkä. Mua hävettää toi mun markä jalkoväli niin paljo, etten uskalla nähä tota vartiaa enää, ellen sitten mee sen kaa sänkyy. Mitä mun nyt pitäs tehä, kun hävettää toi tampooni juttukin.
Jokainen meistä on joskus tehny jotain typerää.
Tälläsistähän sitä oppii.
Tiedätkö, että sut on suunniteltu jo ennenkuin sä synnyit.
Sut luotiin kauniiksi ja täydelliseksi.
Sua rakastetaan ja sun elämälle on varattu tarkoitus.
Pahat teot vie sua kauemmas siitä joka sua niin paljon rakastaa.
Jumala rakastaa just SUA!
Ja Jumala vihaa läpänheittäjiä, jotka kannustaa pahaa-aavistamattomia uskovaisia uhraamaan aikaa näille huijareille. Aloittaja on 40 vuotias vanhapoika joka halusi kertoa kiihkeästä päiväunestaan palstalaisille.
Mä oon kyl 41 vuotias yksinäinen tumputtaja mies, joka tääl vain huviksee kirjoittelee. Et arvannu mun ikää oikein, häh häh!
Häpeä ei ole masennusta.
Jäit kiinni ja häpeät eli olet suht normaalilla korvienvälillä varustettu.
Älä varasta enää.
Toi oli trolli vitun pellet!!!! XDXD