pianko jo yöunille

joko pian on aika mennä nukkumaan
799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mutta maxi xl:llä on tsunamista ja maanjäristyksistä. Ne koukuttaa, mutta niiden jälkeen voikin jo vaipua unen ihanaan tajuttomuuteen

Äänestä

joo unen ihanaan nirvanaan
hyvät yöt

Äänestä
  • Hyvää yötä ja kivoja nukkuleffoja.

    Äänestä

pari laskua vielä laskettava, sitten tuitimaan :)

Äänestä

Elokuva loppui ja kurkkasin tänne.
Ihmeen vilkasta näyttää olevan

Äänestä

pikaisesti poikkesin huikkaamaan hyvät yöt ja toivottelemaan viikonalkua kaikille.
Rauhaa ja rakkautta.

Äänestä

Ja nappijuttu myös että mistä saa haluamansa unen :) Voi vaikka kuvitellakin että painaa nappia mistä tulee mukava, haluama uni sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harri Happoradio kirjoitti:

joko pian on aika mennä nukkumaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu