Ei tiedä kuka saa tai kenelle annetaan

Mika_siitto

Tämä tapahtuma sai alkunsa kun olin lähikaupasssa viime launataina.
Käyn aina silloin tällöin baarissa vaikka perheellinen olenkin ja kerran tapasin siellä naisen nimeltä Sini.

Tarjosin tuolloin baarissa Sinille muutaman paukun ja juttelimme lähinnä hänen yksinäisyyden tunteestaan. Sini muuten on
vaalea 27 vuotias neitokainen jolla oli silloin baarissa päällään olkaimeton paita joten punaisten rintaliivien olkaimet näkyivät ja
kohtalaisen isot rinnat pullistivat paitaansa nätisti.

Ettei menisi jaaritteluksi niin juteltuamme siinä tunnin pari niin lähtiessäni kotiini Sini pyysi etten menisi aivan vielä. Sanoin että nähdään seuraavana viikonloppuna uudestaan ja niin lähdin.

Menin tosiaan kuten mainitsin niin lähikauppaan viime lauantaina ja Sini sattui olemaan siellä myös ostoksilla. Sinin huomatessaan minut hän ilmeisen tahallaan tiputti jotain maahan ja näin miten polviin ulottuvan hameen noustessa hänen sukkahousuiset säärensä paljastuivat lisää ja miten himoittavan muodokas hän olikaan takaapäin. Minulla otti vähän eteen ja kuljin Siniä kohti.

Kun pääsin Sinin vierelle hän sanoi "Ai kas sinä moi."
Vastasin että "Mitens menee?"

Sini kertoi että sitä tavallista jne. Etsimme loput ostokset ja menimme kassalle kiikutin tavarat tilavaan perheautooni Sini vei omansa autoonsa.
Huomasin että Sini oli tulossa vielä luokseni ja olin juuri sulkemassa autoni sivuovea kun hän sanoi räväkästi ja suoraan silmiini katsoen "haluttaako?".

Yllätyin hänen repliikistään. Seuraavaksi avasin sivuoven ja nostin hänet lantioistaan sanaakaan sanomatta istumaan penkille. Autossani on tummennetut takalasit joten suljin sivuoven takanani ja Sini tuli syliini istumaan. Olimme nyt kahden.

Sini oli kiihkeällä päällä. Suumme kohtasivat välittömästi ja hengityksemme kiihtyi suudellessamme. Sinin rinnat tuntuivat minua vasten tukkansa oli silmilläni ja hänen suloinen suunsa suudellessa kullini kovettui ja tunsin pientä ahdistusta housuissani.

Aloin aukaisemaan vyötäni Sini huohotti kiihtyneesti. Sini nousi sen verran että sain housut jalastani ja kova kullini pongahti ylös vatsaani myöden, jälleen hän istuutui sukkahousut edelleen jalassaan päälleni ja suuteleminen jatkuin Sinin aloittaessa pieni edestakainen liike lantiollaan.

Työnsi vartaloani vähän eteenpäin ja repäisin Sinin sukkauhousut auki. Yllätyksekseni hänellä ei ollut pikkuhousuja lainkaan, vaan turpea karvainen pillu ulkovine kostuneine häpyhuulineen laskeutui kullini vartta vasten. Sini ynähti ja liikutteli vakoaan varttani vasten. Tunsin miten Sini nautti tuntiessaan kovan kullini liukuvan
vartalonsa tahdissa pillu vaossaan ja hierovan samalla klitorista. Sini ei enään malttanut hän nosti itseään ja ohjasi kullini terskan huulilleen ja istahti päälle aloittaen samalla rajun ratsastamisen.

Sini voihki äänekkäästi ja ajattelin että kohta joku kyllä tulee katsomaan. Niinpä sitten napsautin sivuoven lukkoon. Aivan varuiksi.

Sini työnsi kätensä selkänojien yli ja hyppi ja välillä pyöritteli vartaloaan kullini uidessa hänen runsaita eritteitään erittävässä liukkaassa pillussaan.

"UaahOoh iiiih iiiih", Sini inisi ja tahtinsa vain koveni. Ajattelin että johan on innokas. Sujautin käteni Sinin paidan alle ja avasin hänen rintalivinsä hakasen. Sitten vedin rintaliivit pois ja seuraavaksi Sini ottikin paidan pois.

Tartuin hänen rinnastaan ja lutkutin kielelläni sekä imeskelin hänen nänniään. Sini voihki raskaasti hän alkoi saamaan. Mitkä ihanat isot ja terhakkaat rinnat ajattelin.

Yht'äkkiä Sini kääntyikin toisin päin näin hänen muodokkaan takapuolensa pakaroiden tärähtelevän minua vasten samalla kun kullini upposi alta takaapäin kiimasta turvonneeseen pilluunsa. Sini hyppyytti takapuoltaan kovalla vauhdilla ja nautin todellakin tuosta hyvin eroottisesta näystä.

Sinin alkoi kouristella orkuissaan ja pillu korisi ja litisi kun orkku aallot kulkivat pillussaan laittaen lantiopohjan lihaksensa hieromaan kulliani niin voimakkaasti että minulle tuli pakottava tarve saada laueta ja niin kävikin.

Sini huusi astetta vielä kovemmissa orkuissa kun sai tuntea miten laukesin ja täytin hänet siementävällä lämpöisellä spermallani. Ajattelin että toivottavasti on pillerit ettei mene nykyiset perhekuviot lopullisesti sekaisin.

Sini nousi päältäni ja piti kättään pillussaan ettei kaikki valuisi autooni. Reisiä myöden kuitenkin eritettään valui ja sormiensa välistä tihkui spermaa joten otin takaosasta talouspaperia ja ojensin sitä hänelle.

Autossa haisi huumavan seksikäs naimisesta erittynyt tuoksu. Sini hymyili minulle onnellisena ja pyysi joskus käymään kotiosoitteessaan.

Enpä tiedä menenkö mutta jos menen niin kirjoitan siitäkin tänne. Saattepahan tietää miten syntinen pukki olen.

2

8693

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gbh

      yo lucky sonofabitch-noin sitä kelpaa! ole hyvillä mielin sillä sua moni mies kadehtii ja tyttäret kansssa.

    • just joo

      että oli oikein tummennetut lasitkin..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      181
      2228
    2. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      87
      1610
    3. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      182
      1454
    4. Nyt jäi velat perimättä

      Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta
      Jämsänkoski
      14
      1304
    5. Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."

      RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita
      Tv-sarjat
      44
      1114
    6. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      218
      1111
    7. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      45
      997
    8. Mitä tekisit jos kaivattusi olisi

      humalassa, kun tapaat hänet jossain seuraavalla kerralla?
      Ikävä
      98
      909
    9. Rakkauden kesä 2025

      Oletko valmis? 🥰
      Ikävä
      85
      845
    10. Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?

      Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan
      Ähtäri
      49
      815
    Aihe