Olisin kysellyt mielipiteitänne ja kokemuksianne Iisalmelaisista eläinlääkäreistä -
Matti Behm, Tuomo Kähkönen, Virpi Ryhänen, Anna-Kaisa Pennanen ja Katri Koponen. Kukahan heistä olisi paras, ajatellen pieneläimen hoitoa (kissa ja koira)
Toivon asiallista keskustelua!
Matti Behm, Tuomo Kähkönen, Virpi Ryhänen, Anna-Kaisa Pennanen ja Katri Koponen. Kukahan heistä olisi paras, ajatellen pieneläimen hoitoa (kissa ja koira)
Toivon asiallista keskustelua!
Vastaukset 18
Vanhimmat
Keskustellaan nimillä näin julkisesti sitten, kun tuot myös oman nimesi julkisuuteen . Yksi tykkää tyttärestä toinen äidistä, näin se yleensä menee.
Nimet kyllä näkyvät ihan julkisesti täällä http://www.ylasavonsote.fi/index.asp?link=5020.5&language=1
Joillekin näyttää olevan hyvin vaikeaa luetun ymmärtäminen.
Lue vielä kerran "klinikan asiakkaan" mielipide kysymyksiisi ja jos et sittenkään
ymmärra, lopeta tänne kirjoittelu ja ota selvää 24-palstan säännöistä.
Liitetiedostosta ei löydy lääkäreiden nimiä, eikä ainakaan Sinun nimeäsi!
Ei ehkä tuosta linkistä nimet näy, mutta kyllä ne tuolta samaisilta SOTEn sivuilta löytyvät jokikinen.
Minulla (ja eläimilläni) on erinomaisia kokemuksia Kähkösestä ja Ryhäsestä. Taitavia ja osaavat työnsä hyvin. Ovat myös mukavia meitä ihmisiäkin kohtaan.
Napsauta tuota linkkiä ja sen jälkeen napsauta riviltä jossa lukee "Muuna aikana ks. eläinlääkärien yhteystiedot kohdasta eläinklinikka
Napsauta tuota linkkiä ja sen jälkeen napsauta riviltä jossa lukee "Muuna aikana ks. eläinlääkärien yhteystiedot kohdasta eläinklinikka
Napsauta tuota linkkiä ja sen jälkeen napsauta riviltä jossa lukee "Muuna aikana ks. eläinlääkärien yhteystiedot kohdasta eläinklinikka
:)
Kyllä hyö kaikki ossaa pienelukoita hoitaa, mutta jos itelläs on epävarmuutta hoijon suhteen , pitäis varmaan miettiä kannattako alkaa moiseen?
Onko kukaan tehnyt vertailua kumpiko kauppa on edullisempi? Ylä-Savon Lemmikki vai Musti ja Mirri
matti behm,ehdottomasti....on todella hyvä lääkäri ..parempaa ei ookkaan...suosittelen ihan vilpittömästi...-
Kokemuksia on Kähkösestä, Behmistä ja Ryhäsestä, em. lisäksi Ulla Huttusesta ja Maria Polsosta. Kaikki olleet ok, mut kyl Kähkönen paneutui selvästi perusteellisimmin kissamme hoitamiseen.
vanha keskustelu mut , Virpillä tai Matilla käyn nykyään ... Kähköselle en menis vaikka maksettas , ei uskalla edes koskee kuolevaan kaniin , hyvä et en ite joutunu lopettamaan ...
Tänään Jatalta leikattu kasvain. Upeata lääkäri ja eläinhotajien palvelua. Tämä ei olle ainutkertaista tässä paaikassa. KIITOS
Hessu
Kissoja oon käyttäny siellä eläinklinikalla. Tosi ystävällisiä ja ymmärtäväisiä hoitajia on ollut. Ihana kun ne aina peittelee kissat lämpimästi kun hakee leikkauksesta. Tosin kaikki lääkärit ei taida niinkään arvostaa kissoja. Vasta yks vanhempi lääkäri veti kissan tassuista väkisin kantolaatikosta niin että etutassu oli pitkään kipeä sen jälkeen. Minä kyllä sanoin että sen kannen saa laatikosta irti.
Ryhänen ja Behm ainakin meillä hoitaneet vuosia hommat kiitettävästi. Maalaisjärkeä molemmilla...kuten pitää olla myös eläimen omistajalla!
En veisi omia lemmikkejäni noiden konitohtoreiden parannettavaksi, vaan suuntaisin suoraan Kuopioon.
Kahta koiraa olen käyttänyt Eläinklinikalla ja hyvää palvelua olemme saaneet. Ei valittamista todellakaan.