Nexen WinSpike

Tuollaisia kaupiteltiin, onko kellään kokemuksia, kannattaako laittaa. 205/55/16 400e asennettuna.
2331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

osssssko koittaa naamioitua??
paskoja kumeja ovat.-

Äänestä
  • Olipa tyhjentävä vastaus. Onko perusteluja? Taitaa olla aikasta uusi rengas malli, kuvio ainakin ihan erinäköinen kuin vanhemmissa Nexeneissä. Kumhon Kw:t olisin laittanut mutta oli sold out.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Özzy kirjoitti:

Tuollaisia kaupiteltiin, onko kellään kokemuksia, kannattaako laittaa. 205/55/16 400e asennettuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu