sakin!
Tässä faktaa:
http://www.voice.fi/hullumaailma/hurja-tutkimustulos-avioliitoissa-yhdynnat-vahentyneet-itsetyydytys-lisaantynyt/4/48802
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288338764475.html
http://www.menaiset.fi/artikkeli/seksi_ja_suhteet/seksi/aina_vain_vahemman_seksia_miten_kierteen_voi_katkaista
keskustelua:
http://www.tiede.fi/keskustelut/psykologia-aivot-ja-aistit-f12/nuorten-naisten-seksihalut-va-hentyneet-t54546.html?p=2059602
Suomessa valtavasti sinkkuja ja selibaatissa ollaan parisuhteis-
6
363
Vastaukset
- mek
Saaamtonta porukkaa koska itse miehnä aikoinaan sinkkuna olessa ei tarvinnut puutteessa olla kun oli pari vakipanoa ja kerrankin oli kolme eri naista viikonaikana ja kivaa oli. Sinkkuna voi harrataa kene tahansa naisen kanssa seksiä ilman siitoomuksia ja se siitä. Jos moraali ei anna harrataa yhden tai kahden yön hairaksuksia niin sitten on pääkopassa vikaa.
- Hanki
tauti - onko jo kaikki!?!? :D
- mek
Hanki kirjoitti:
tauti - onko jo kaikki!?!? :D
Ei ole koskaan ollut yhtäkään sukupuolitautia vaikka ei aina kumia käytettykään.
- t,mfntg
Eli keskimäärin suomalaiset harrastavat seksiä enää n. 60 krt vuodes, jos määrä kerran on vähentynyt 1/3:n
- ota huomioon, että
myös niiden määrä on rajusti lisääntymyt. jotka eivät harrasta seksiä ollenkaan, tai pelkästään masturboivat!
- t,mfntg
ota huomioon, että kirjoitti:
myös niiden määrä on rajusti lisääntymyt. jotka eivät harrasta seksiä ollenkaan, tai pelkästään masturboivat!
Niin, tuo mainitsemani määrä koskee pariskuntia, se jäi viestistä pois. Jos laskettaisiin KAIKKIEN suomalaisten vuotuinen keskimääräinen seksimäärä, se olisi tietenkin huomattavasti pienempi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18911285Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-9310722Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356150Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1834956Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313436- 1723425
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402263Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3001822Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61670Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161584