Esko Eerikäisellä

lähtee tukka :). BB:ssä ajoittain vilahteli kalju kun ei ollut pipo päässä.
6144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aika monella viisikymppisellä miehellä tukka ohenee. Esko ei ole mikään poikkeus!

Äänestä

pp-nicon ja essin uusi firma Uimalakki Oü tarjoaa ongelmaan ratkaisuja!

Tallinnassa TaTi-tehtaalla tuotetut lippikset ja sisäpipot!

Peittävät kiitoradan kätevästi!

Äänestä

Noi pp-ukot on niiiiiiin hullun söpöjä ettei mitään rajaa. Esko on vähän komeampi kuin nico, vaikka molemmilla tukka lähtee rajusti.

Äänestä

Tanssipojan tissit on ku tonttulakit...

Äänestä

Mites isälläs,onko silläkin jo harventunut päälaki?

Äänestä
  • Ei sentään kuten mutsillas.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kalju- kirjoitti:

lähtee tukka :). BB:ssä ajoittain vilahteli kalju kun ei ollut pipo päässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu